Empleos en República Checa (Kraj Vysočina) de Operadores de autoelevadoras

Skladnice - 3 Směny, Skladníci, Obsluha Manipulačních Vozíků

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Operadores de equipos pesados móviles : Operadores de autoelevadoras.
Obsluha strojů a zařízení, montéři : Řidiči a obsluha pojízdných zařízení : Obsluha pojízdných zařízení : Obsluha vysokozdvižných vozíků.

Descripción de la oferta de trabajo:
Pracovní náplň: • Vyskladňování materiálu na základě zadaných zakázek, vrací zbylé komponenty zpět do skladových lokací • Provádí příjem výrobků do skladu z výrobních zakázek • Převádí fyzicky materiál dle potřeby v rámci skladu • Připravuje pravidelné exporty výrobků a materiálu dle požadavků plánovače • Zajišťuje výměnu pracovních plášťů do čistých prostor dle příslušného předpisu • Provádí denní průběžnou inventarizaci Požadujeme: • Minimálně střední odborné vzdělání s výučním listem • Znalost práce na PC • Logické myšlení • Pečlivost, zodpovědnost • Ochota práce ve třísměnném provozu • Dobrý fyzický stav • Průkaz VZV výhodou Nabízíme: • Zajímavá perspektivní práce v mezinárodní společnosti • Možnost odborného růstu a profesního rozvoje • Odpovídající mzdové ohodnocení • Zaměstnanecké benefity • Příjemné pracovní prostředí • Nástup dle dohody

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Kraj Vysočina.

Ver 149 ofertas de trabajo en "Kraj Vysočina" (República Checa).

Fecha de inicio: 30/11/2017.

Nº de vacantes: 3.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación profesional / aprendizajes.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 18500.0 CZK (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto:
Klára Pokorná

Empresa: ARROW International CR, a.s..

Contacto: Klára Pokorná

Email: Klara.PokornaReemplazar por una arrobateleflex.com

Teléfono: +420 566 510 408.

Ver las 571 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Operadores de equipos pesados móviles : Operadores de autoelevadoras ofertadas.