Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Operadores de autoelevadoras > Skladník - řidič Retraku, řidiči Vysokozdvižných Vozíků

SKLADNÍK - ŘIDIČ RETRAKU, Řidiči vysokozdvižných vozíků

Trabajar de Operadores de autoelevadoras en República Checa (Kraj Vysočina)

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Operadores de equipos pesados móviles › Operadores de autoelevadoras.

Traducción de la profesión: Obsluha strojů a zařízení, montéři › Řidiči a obsluha pojízdných zařízení › Obsluha pojízdných zařízení › Obsluha vysokozdvižných vozíků.

Descripción de la oferta de trabajo:

Náplň práce: Zaskladnění materiálu z příjmu zboží. Expedice materiálu podle dodacích listů. Spolupráce s vedoucími směny a zpracovávání jejich objednávek. Udržování pořádku mezi regály. Evidence v interním systému. Práce vhodná pro ŽENY I MUŽE.

Požadujeme: Řidičský průkaz sk. B

PP na půl roku, poté možné prodloužení na dobu neurčitou

Zaměstnanecké výhody: Osobní ohodnocení, 13. mzda, věrnostní prémie, příplatek na penz. připojištění, 5 týdnů dovolené, dotované stravování, dotovaný autobus z Třebíče, Mor. Budějovic a Jaroměřic n. R.

Región: Kraj Vysočina.

Ver 39 ofertas de trabajo en "Kraj Vysočina" (República Checa).

Número de puestos: 2.

Empleador: FRAENKISCHE CZ s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Markéta Skýpalová. Tel.: +420 770 181 818PO-PÁ8:00-15:00hod.. E-mail: pracefraenkische-cz.com .

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 770 181 818PO-PÁ8:00-15:00hod.
  • Correo electrónico: pracefraenkische-cz.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 13 de Septiembre de 2021, y con identificador de la vacante:22018840727.

Ver las 211 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Operadores de equipos pesados móviles › Operadores de autoelevadoras ofertadas.