Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Operadores de grúas, aparatos elevadores > Skladník/skladnice A Manipulant/ka - Prodejce/prodejkyně , Obsluha Zdvihacích A Skladovacích Zařízení

Ofertas de empleo en Pardubický kraj (República Checa) de Operadores de grúas, aparatos elevadores

Skladník/skladnice A Manipulant/ka - Prodejce/prodejkyně , Obsluha Zdvihacích A Skladovacích Zařízení

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Operadores de equipos pesados móviles : Operadores de grúas, aparatos elevadores y afines.

Obsluha strojů a zařízení, montéři : Řidiči a obsluha pojízdných zařízení : Obsluha pojízdných zařízení : Obsluha jeřábů, zdvihacích a podobných manipulačních zařízení

Descripción de la oferta de trabajo:

Místo výkonu Přelouč.

Společnost DŘEVOCENTRUM CZ, a.s., hledá vhodného uchazeče na pozici skladníka/prodejce.

NÁPLŇ PRÁCE:

- naskladňování a prodej dřevěných materiálů a doplňkového sortimentu

- práce na skladě a prodejně

- komunikace se zákazníky, nabídka zboží

- manipulace s materiály i s použitím vysokozdvižného vozíku

POŽADUJEME:

- alespoň obecnou znalost dřevěných materiálů

- dobré vystupování a komunikativnost

- spolehlivost, samostatnost a nasazení

- obchodního a týmového ducha

- chuť pracovat a zdokonalovat se

- řidičský průkaz sk. B, VZV (výhodou)

- praxe a zkušenosti z truhlářského oboru (výhodou)

NABÍZÍME:

- dobré platové ohodnocení závislé na výkonu a obchodních výsledcích pobočky

- v případě zkušeností z truhlářského oboru možnost práce s pilou a olepovacím strojem pro výrobu zakázek z laminovaných desek

- zázemí silné, stabilní české společnosti

- vzdělávání a možnost odborného růstu

- zaměstnanecké výhody

V případě zájmu zasílejte svůj životopis s průvodním dopisem na adresu drevocentrum-as.cz" target="_blank" rel="nofollow">kerndrevocentrum-as.cz

Región: Pardubický kraj.

Ver 160 ofertas de trabajo en "Pardubický kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 18000 mínimo y 22000 máximo (CZK mensual).

Empleador: Dřevocentrum CZ, a.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Michal Kern. Tel.: +420 774 432 002. E-mail: drevocentrum-as.cz" target="_blank" rel="nofollow">kerndrevocentrum-as.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 774 432 002
  • Correo electrónico: kerndrevocentrum-as.cz

Identificador de la vacante:18585840783.

Ver las 188 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Operadores de equipos pesados móviles : Operadores de grúas, aparatos elevadores y afines ofertadas.