Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Operadores de autoelevadoras > Skladník, Skladníci, Obsluha Manipulačních Vozíků

SKLADNÍK, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Demanda en República Checa (Liberecký kraj) de Operadores de autoelevadoras

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Operadores de equipos pesados móviles : Operadores de autoelevadoras.

Obsluha strojů a zařízení, montéři : Řidiči a obsluha pojízdných zařízení : Obsluha pojízdných zařízení : Obsluha vysokozdvižných vozíků

Descripción de la oferta de trabajo:

Co Vás u nás čeká?

- příjem a výdej materiálu

- kontrola množství a druhu materiálu

- vnitropodnikový převoz materiálu pomocí vysokozdvižného vozíku

- skladování materiálu

- práce s vnitropodnikovým programem pro správu dat

- dodržování pořádku a čistoty na pracovišti

Co od Vás očekáváme?

- úspěšně ukončené středoškolské vzdělání

- ochota a způsobilost k fyzické práci

- praktické zkušenosti z logistického prostředí výhodou

- průkaz na vysokozdvižný vozík výhodou

- znalost německého jazyka výhodou

- práce s PC, systémy ERP a MS Office

- odpovědná a samostatná práce

- spolehlivost, flexibilita a výkonnost

- bezúhonnost, spolehlivost, flexibilita a výkonnost

Co Vám nabízíme?

- dlouhodobé a stabilní zaměstnání

- vaše pracoviště bude vysoce moderní, bezpečné, klidné, čisté a světlé

- až 5 dní dovolené navíc

- firemní autobusovou dopravu do zaměstnání

- firemní stravování

- a další zaměstnanecké výhody (firemní akce, zvýhodněné volnočasové aktivity apod.)

Región: Liberecký kraj.

Ver 103 ofertas de trabajo en "Liberecký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 18200 mínimo y 20500 máximo (CZK mensual).

Otros beneficios: Comidas incluidas.

Empleador: CiS SYSTEMS s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Radka Krejčová, referent personálního oddělení. Tel.: +420 482 412 422. E-mail: cis-europe.eu" rel="nofollow">personalnicis-europe.eu.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 482 412 422
  • Correo electrónico: personalnicis-europe.eu

Identificador de la vacante:16572830726.

Ver las 436 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Operadores de equipos pesados móviles : Operadores de autoelevadoras ofertadas.