Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Peones de carga > Skladník/ce, Manipulant/ka, Pomocní Skladníci

SKLADNÍK/CE, MANIPULANT/KA, Pomocní skladníci. República Checa

Ofertas de empleo de Peones de carga en República Checa

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones del transporte y almacenamiento : Peones de carga.

Pomocní a nekvalifikovaní pracovníci : Pomocní pracovníci v oblasti těžby, stavebnictví, výroby, dopravy a v příbuzných oborech : Pomocní pracovníci v dopravě a skladování : Pomocní manipulační pracovníci

Descripción de la oferta de trabajo:

8.1.2021/ POŽADUJEME: vyučen, řidičský průkaz na vysokozdvižný vozík, praxe ve skladě, praxe v řízení vysokozdvižných motorových vozíků, zkušenosti v obchodu s potravinářským zbožím, organizační zdatnost, komunikační dovednosti, pečlivost, preciznost.

NÁPLŇ PRÁCE: ukládání zboží do skladových pozic v regálu, doplňování zboží na vychystávací pozice ze skladových pozic, vychystávání zboží pro jednotlivé provozní jednotky, používání čtečky a manipulačních prostředků (vysokozdvižný vozík-RETRAK). převážení zboží od příjmu do skladu, pomoc při inventuře ve skladě.

NABÍZÍME: 13. plat, stálý výdělek za dobře odvedenou práci, příjemné pracovní prostředí na logistickém skladě v Hustopečích, příspěvek na stravování, příspěvek na dovolenou, příspěvek na životní nebo penzijní pojištění, příspěvek na volnočasové aktivity, odměny při životním nebo pracovním výročí.

KONTAKT: e-mailem karierajednota.cz

Número de puestos: 1.

Empleador: Jednota, spotřební družstvo v Mikulově.

Obraťte se na kontaktní osobu. Bc. Lucie Skácelová. Tel.: +420 519 500 958. E-mail: jednota.cz" rel="nofollow">karierajednota.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 519 500 958
  • Correo electrónico: karierajednota.cz

Identificador de la vacante:20451380770.

Ver las 519 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones del transporte y almacenamiento : Peones de carga ofertadas.