Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Operadores de autoelevadoras > Skladník Dělník, Skladníci, Obsluha Manipulačních Vozíků

Empleo en República Checa (Moravskoslezský kraj) de Operadores de autoelevadoras

Skladník Dělník, Skladníci, Obsluha Manipulačních Vozíků

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Operadores de equipos pesados móviles : Operadores de autoelevadoras.

Obsluha strojů a zařízení, montéři : Řidiči a obsluha pojízdných zařízení : Obsluha pojízdných zařízení : Obsluha vysokozdvižných vozíků

Descripción de la oferta de trabajo:

Co požadujeme:

výuční list/maturitu

dobrou fyzickou kondici

týmového a zodpovědného pracovníka

angažovanost, spolehlivost

schopnost pracovat pod tlakem a organizovat si práci

výhodou je práce v systému SAP

práci ve třísměnném režimu

Co Vám můžeme nabídnout:

práci v příjemném a moderním pracovním prostředí

tým odborníků

nástupní mzdu 20000 – 22500 dle zkušeností kandidáta

nadstandardní příplatky

moderní benefity (systém Cafeteria, příspěvky na penzijní připojištění, na životní pojištění, příspěvek na dopravu a další zajímavé benefity

Región: Moravskoslezský kraj.

Ver 274 ofertas de trabajo en "Moravskoslezský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 20000 mínimo y 22500 máximo (CZK mensual).

Empleador: Erdrich Umformtechnik s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Mgr. Barbora Kocabová. Tel.: +420 554 684 228. E-mail: erdrich.cz" rel="nofollow">barbora.kocabovaerdrich.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 554 684 228
  • Correo electrónico: barbora.kocabovaerdrich.cz

Identificador de la vacante:16372520779.

Ver las 493 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Operadores de equipos pesados móviles : Operadores de autoelevadoras ofertadas.