Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Conductores de vehículos y máquinas de tracción animal > Skladišni Radnik/skladišna Radnica

Oferta de empleo en Croacia de Conductores de vehículos y máquinas de tracción animal

Skladišni Radnik/skladišna Radnica

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones del transporte y almacenamiento : Conductores de vehículos y máquinas de tracción animal.

Elementary occupations : Labourers in mining, construction, manufacturing and transport : Transport and storage labourers : Drivers of animal-drawn vehicles and machinery

Descripción de la oferta de trabajo:

V A L A L T A   d.o.o.  R O V I N J

OIB: 94300736117

Cesta za Valaltu – Lim 7

 Rovinj, 07. 01. 2019.

 Uprava društva - poslodavac, objavljuje sljedeći

                                                        O G L A S

ZA  ZASNIVANJE  RADNOG  ODNOSA  NA  ODREĐENO VRIJEME  ZA

                       OBAVLJANJE  SEZONSKIH  POSLOVA

       U  TURISTIČKOJ SEZONI  2019.g. u pravilu od 01. 04. do 30. 09. 2019.

Prepoznajete li se u opisu profila kandidata koje tražimo, pozivamo Vas da se prijavite i pridružite našem timu :

Naziv poslova :Skladišni/a radnik/ca

opis poslova:utovar,istovar robe

Potrebna znanja, iskustvo i vještine/uvjeti/  :

-  punoljetnost

-  PKV, NSS  stručna sprema

NAPOMENE  POSLODAVCA

1.Zamolbe se zaprimaju od dana objave oglasa do popunjenja, upravilu do 30. 06. 2019.g.

2.Zamolbe sa kraćim životopisom dostavljaju se Upravi društva poštom, na adresu Rovinj, Cesta za Valaltu – Lim 7, uz naznaku " OGLAS ZA ZASNIVANJE RADNOG ODNOSA ZA TURISTIČKU SEZONU 2019. " ili osobno na Ulaznoj recepciji turističkog naselja " VALALTA ", uz povrdu poslodavca da je zamolba zaprimljena.

Podnositelji mogu  zamolbu podnijeti  i na obrascu " zamolba ", koji se može             preuzeti u prostorijama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, Ispostava Rovinj  ili      na Ulaznoj recepciji turističkog naselja " VALALTA ", Cesta za Valaltu – Lim 7 .

3.Za sve poslove za koje se uvjetuje najmanje KV školska sprema, potrebno je uz zamolbu priložiti dokaz o završenoj školskoj spremi (preslika diplome, svjedodžbe ili potvrde – Uvjerenjima o završenoj školskoj spremi).

Ukoliko se kandidat  pozove na  posebna  znanja (npr. položen tečaj, stručni ispit i sl.) priložiti  će dokaz o tome.

4.Na svaku dostavljenu zamolbu poslodavac će odgovoriti u roku od 15 dana od dana dostave zamolbe.

5.S pojednim kandidatima koji zadovolje uvjete oglasa poslodavac može obaviti i usmeni razgovor, uz mogućnost sklapanja Ugovora o radu.

6.  Za pojedina radna mjesta poslodavac  osigurava  smještaj u mjestu obavljanja         poslova /kamp Val Saline, kamp VALALTA ili u privatnom smještaju u Gradu Rovinj, udaljenom od mjesta rada cca 5 km. Za ove radnike je osiguran prijevoz, smještaj i prehrana.

         Za dodatne informacije možete nazvati 052/804-800 ili EMAIL: infovalalta.hr

                                                                                                               UPRAVA   DRUŠTVA

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 2.

Tipo de puesto: Contrato.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Otros beneficios: Gastos de viaje.

Empleador: VALALTA d.o.o. Rovinj.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Valalta d.o.o. Rovinj,Cesta za Valaltu-Lim 7

Ver las 20 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones del transporte y almacenamiento : Conductores de vehículos y máquinas de tracción animal ofertadas.