SKLADIŠČNIK - M/Ž. Osrednjeslovenska. Eslovenia

Empleo de Empleados de control de abastecimientos e inventario en Osrednjeslovenska (Eslovenia)

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Empleados contables y encargados del registro de materiales : Empleados encargados del registro de materiales y de transportes : Empleados de control de abastecimientos e inventario.
Uradniki/uradnice za pisarniško poslovanje : Uradniki/uradnice v računovodstvu, knjigovodstvu, statistiki, financah, skladiščih, prometu, prodaji, nabavi ipd : Uradniki/uradnice v skladiščih, prometu, prodaji, nabavi ipd : Skladiščniki/skladiščnice ipd.

Descripción de la oferta de trabajo:
SKLADIŠČNIK, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40 ur, OPRAVLJA IN ODGOVARJA ZA PREVZEM BLAGA PO KVALITETI IN KVANTITETI, ZA NJEGOVO VSKLADIŠČENJE, NATOVOR IN PRAVILNO IZSKLADIŠČENJE, IZVAJA KONTROLO PREVZETEGA IN IZSKLADIŠČENEGA BLAGA Z UGOTAVLJANJEM ISTOVETNOSTI BLAGA S PREDLOŽENO DOKUMENTACIJO IN NADZIRA DELO KOMISIONARJA-VILIČARISTA TER ODGOVARJA ZA NJIHOVO PRAVILNO DELO, VODI VSE ZAHTEVANE EVIDENCE V SKLADU S PROTOKOLOM LOGISTIČNIH PROCESOV IN OSTALE ZAHTEVANE EVIDENCE, OPRAVLJA SKLADIŠČNE MANIPULACIJE Z VILIČARJEM DO 4 TONE IN Z ELEKTRIČNIM PALETNIM VOZIČKOM, ODGOVARJA ZA RED IN ČISTOČO V SKLADIŠČU IN NJEGOVI OKOLICI, PRIPRAVLJA KOMISIONE NA PODLAGI NAROČIL, ODGOVARJA ZA INVENTURNE MANJKE, ETIKETIRA IN OPREMLJA Z GARANCIJAMI BLAGO, VPISUJE PODATKE V EVIDENCO KRITIČNIH TOČK HACCAP, ODGOVARJA ZA VRAČILO EURO PALET, O NEVRAČANJU OPOZARJA SKLADIŠČNIKA PROGRAMA, IZVAJA UKREPE IZ VARSTVA PRI DELU IN POŽARNE VARNOSTI, Kandidati se lahko prijavijo tudi osebno.

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1061 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 02/09/2017.

Nº de vacantes: 2.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: BLAGOVNO TRGOVINSKI CENTER D.D..

Dirección: ŠMARTINSKA CESTA 152, 1000 LJUBLJANA.

Contacto: GRČAR DANICA

Email: danica.grcarReemplazar por una arrobabtc.si

Teléfono: 01 585 17 40.

Ver las 1,130 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Empleados contables y encargados del registro de materiales : Empleados encargados del registro de materiales y de transportes : Empleados de control de abastecimientos e inventario ofertadas.