SISTEMSKI ADMINISTRATOR VII/2 (I) - M/Ž. Osrednjeslovenska

Contrato en Eslovenia (Osrednjeslovenska) de Administradores de sistemas

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones : Especialistas en bases de datos y en redes de computadores : Administradores de sistemas.
Strokovnjaki/strokovnjakinje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za informacijske in komunikacijske tehnologije : Strokovnjaki/strokovnjakinje za podatkovne zbirke in računalniška omrežja : Sistemski upravljavci/sistemske upravljavke.

Descripción de la oferta de trabajo:
SISTEMSKI ADMINISTRATOR, Določen čas, 4 mesece, polni delovni čas, 40 ur, INŠTALACIJA IN VZDRŽEVANJE STROJNE IN PROGRAMSKE OPREME, ADMINISTRACIJA IN NADZOR LINUX IN WINDOWS STREŽNIŠKEGA OKOLJA, ADMINISTRACIJA IN NADZOR VIRTUALNEGA OKOLJA (VMWARE), IZDELAVA VARNOSTNIH KOPIJ NA LOKALNEM OMREŽJU, VZDRŽEVANJE PODATKOVNIH BAZ (MYSQL), ADMINISTRACIJA, NADZOR IN VZDRŽEVANJE POŠTNEGA STREŽNIKA (POSTFIX-CYRUS IMAP), MS ACTIVE DIRECTORY, LDAP, POMOČ UPORABNIKOM, PISANJE UPORABNIŠKE DOKUMENTACIJE, ODGOVORNOST ZA PRAVILNO DELOVANJE SISTEMOV., urejevalniki besedil - zahtevno, delo s preglednicami - zahtevno, delo z bazami podatkov - zahtevno, programiranje - zahtevno, poznavanje računalniških omrežij - zahtevno, poznavanje operacijskih sistemov - zahtevno, računalniško oblikovanje - zahtevno, angleški jezik razumevanje dobro, govorjenje dobro, pisanje dobro, slovenski jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, Dobro poznavanje Linux in Microsoft strežnikov (Windows server, SQL), ter virtualizacije (ESX-WM Ware), izkušnje pri upravljanju omrežja, zanesljivost, odgovornost, natančnost, sposobnost delovanja v ekipi, prilagodljivost.

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 848 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 13/09/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Más de 5 años.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: ZAVOD REPUBLIKE SLOVENIJE ZA TRANSFUZIJSKO MEDICINO.

Dirección: Šlajmerjeva ulica 6 , 1000 LJUBLJANA.

Contacto: KOJTERER MILAN

Email: kadrovskaReemplazar por una arrobaztm.si

Teléfono: 01 5438 233.

Ver las 112 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones : Especialistas en bases de datos y en redes de computadores : Administradores de sistemas ofertadas.