siseaudiitor. Pohja-Eesti. Estonia

Empleos en Pohja-Eesti (Estonia) de Especialistas en finanzas

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en finanzas.
Tippspetsialistid : Äri- ja haldusspetsialistid : Finantsspetsialistid.

Descripción de la oferta de trabajo:
ametikohal edu saavutamiseks peaksid: • omama kõrgharidust, eelistatult majanduse, õiguse või avaliku halduse alal • omama või olema valmis omandama siseaudiitori kutset audiitortegevuse seaduse § 5 mõistes või avaliku sektori üksuse siseaudiitori kutsetaset audiitortegevuse seaduse § 6 lõike 2 mõistes • olema eelnevalt töötanud ametikohaga seonduvas valdkonnas ja/või uurijatöö kogemusega • omama häid teadmisi sisekontrollisüsteemist, riskijuhtimisest, valdkonda reguleerivatest õigusaktidest, siseaudiitori kutsetegevuse standarditest ja eetikakoodeksist • olema vilunud arvuti ja andmekogude kasutamisel • valdama eesti keelt C1-tasemel ning inglise keelt B2-tasemelOotame oma siseauditi meeskonnaga liituma kogenud ja asjatundlikku SISEAUDIITORIT kelle eesmärk on kindlustandvate ja nõuandvate tööde läbiviimine Siseministeeriumis ja selle valitsemisalas. Siseaudiitorina avaldad Sa arvamust tegevuste seaduslikkuse, säästlikkuse, tõhususe, mõjususe ja sisekontrollisüsteemi tulemuslikkuse kohta ning annad soovitusi tegevuste parendamiseks ja sisekontrollisüsteemide täiustamiseks.• huvitavat ja vastutusrikast tööd siseturvalisuse valdkonnas; • koostööd rahvusvaheliste partneritega; • professionaalse meeskonna tuge; • paindlikku töökorraldust, sporditegevuste toetust ja toredaid ühisüritusi.

Servicio de empleo de origen: Estonian Unemployment Insurance Fund, Servicios Públicos de Empleo, Estonia.

País del trabajo: Estonia.

Región: Põhja-Eesti.

Ver 896 ofertas de trabajo en "Pohja-Eesti" (Estonia).

Fecha de inicio: 16/10/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 2 años.

Nivel educativo requerido: Formación técnica avanzada.

Lenguas exigidas: inglés: (bueno) ,estonio: (notable) .

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto:
Terje Pari, terje.pariReemplazar por una arrobasiseministeerium.ee, 612 5046

Empresa: Siseministeerium.

Dirección: Pikk tn 61, Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond.

Contacto: Terje Pari

Email: terje.pariReemplazar por una arrobasiseministeerium.ee

Teléfono: 612 5046.

Ver las 22 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en finanzas ofertadas.