Europeos.es : Inicio > Empleo en Estonia > Especialistas en organización de la administración pública y de empresas > Siseaudiitor

Trabajar en Estonia de Especialistas en organización de la administración pública y de empresas

Siseaudiitor

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas.

Tippspetsialistid : Äri- ja haldusspetsialistid

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: Siseaudiitori peamine ülesanne on hinnata Keskkonnaameti sisekontrollisüsteemi toimimist ja koordineerida riskijuhtimist. Siseaudiitor on juhtkonnale sõltumatu ja objektiivne ekspert, kes toob oskuslikult välja meie tugevused ja nõrkused. Siseaudiitorile on toeks Keskkonnaministeeriumi siseauditi üksus, kellega koostöös tagatakse siseauditeerimise kvaliteet.

Omalt poolt pakume: Töökohta Eesti avaliku sektori kaugtöö tegemise lipulaevas, kus töötaja vaba aega väärtustatakse sama palju kui saavutatud tööalaseid eesmärke. Meie trumbiks on meie inimesed - toetavad ja sõbralikud kolleegid on päriselt ka olemas! Keskkonnaametis on kindel tulemusjuhtimise süsteem ning me tunnustame häid töö tulemusi.

Kodus töötamise võimalus: Jah

Koormus, vahetused: 0,5

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Máster o nivel equivalente.

Experiencia: 1 años.

Tipo de contrato: Tiempo parcial.

Empleador: Keskkonnaamet (http://www.keskkonnaamet.ee).

Idiomas: estonio (Experto).

Instrucciones para solicitar:

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • CV
  • motivatsioonikiri

Forma de contacto:

  • Teléfono: +372 51 29 731
  • Correo electrónico: personalkeskkonnaamet.ee

Identificador de la vacante:1385522.

Ver las 45 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas ofertadas.