Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Finlandia > auxiliar de cocina > Ruokapalvelutyöntekijä, Hoitokoti Peltola-sävelkuja Oy, Koivulan Yksikkö, Turku

Ruokapalvelutyöntekijä, Hoitokoti Peltola-Sävelkuja Oy, Koivulan yksikkö, Turku

Empleo de auxiliar de cocina en Varsinais-Suomi (Finlandia)

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales › Ayudantes de preparación de alimentos › Ayudantes de preparación de alimentos › Ayudantes de cocina › auxiliar de cocina.

Traducción de la profesión: Muut työntekijät › Avustavat keittiö- ja ruokatyöntekijät › Avustavat keittiö- ja ruokatyöntekijät › Avustavat keittiötyöntekijät.

Descripción de la oferta de trabajo:

Etsimme osaavaa ruokapalvelutyöntekijää KOIVULAN yksikköön! Yksikössämme asuu 40 mielenterveyskuntoutujaa. Keittiössä työskentelee kaksi ruokapalvelutyöntekijää, jotka vastaavat yhdessä asukkaiden ateriapalvelusta sekä keittiön omavalvonnasta. Tulevalta työntekijältä toivomme osaamista, rentoa asennetta ja tiimihenkeä!

Työaika arkipäivisin 6:50-14:30 (mahdollisuus joustoon)

Palkka: SosTes G16: 2083,60€ - 2290,36€ (kokemusvuosien mukaan)

Ravintoetu: 100€/kk

Vuonna 2024 Smartum-setelit 100€

Olemme savuton työpaikka

Edellytämme hygieniapassia

Ota rohkeasti yhteyttä puhelimitse tai sähköpostilla!

Arkisin 6:50-14:00

País del trabajo: Finlandia.

Región: Varsinais-Suomi.

Ver 388 ofertas de trabajo en "Varsinais-Suomi" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Hoitokoti Peltola-Sävelkuja Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 25 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:5237ddd7-c21c-44db-acf6-c4e4f17bb53d.

Ver las 154 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales › Ayudantes de preparación de alimentos › Ayudantes de preparación de alimentos › Ayudantes de cocina › auxiliar de cocina ofertadas.