Ofertas de empleo en Letonia (LATVIJA) de Barrenderos

Setnieks

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Recolectores de desechos y otras ocupaciones elementales : Recolectores de desechos : Barrenderos y afines.
Vienkāršās profesijas : Atkritumu savācēji un citu vienkāršo profesiju strādnieki : Atkritumu savācēji : Sētnieki un radniecīgu profesiju strādnieki.

Descripción de la oferta de trabajo:

Aicinam darba SETNIEKU (nepilna slodze)

Murjanu Sporta Gimnazijas Jurmalas filiale (Jurmala, Dzintari). Prasibas kandidatiem: - draudzigs, cakls, - latviešu un krievu sarunvalodas prasmes. Piedavajam:- stabilu darbu uznemuma, - atsaucigu, draudzigu kolektivu, -alga 300 eiro,- socialas garantijas, Ludzu savu CV sutit uz noradito e-pastu: aivars.mackevicsReemplazar por una arrobamsg.edu.lv

Fecha de inicio: 01/11/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Empresa: 'MURJANU SPORTA GIMNAZIJA'.

Dirección: Jurmala, Jauna iela, 66.

Ver las 52 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Recolectores de desechos y otras ocupaciones elementales : Recolectores de desechos : Barrenderos y afines ofertadas.