Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Polonia > Peones de la industria manufacturera > Serwisant

Serwisant. Polonia

Trabajos en Polonia de Peones de la industria manufacturera

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones de la industria manufacturera : Peones de la industria manufacturera no clasificados bajo otros epígrafes.

Pracownicy przy pracach prostych : Robotnicy pomocniczy w górnictwie, budownictwie, przemyśle i transporcie : Robotnicy przy pracach prostych w przemyśle : Robotnicy przy pracach prostych w przemyśle gdzie indziej niesklasyfikowani

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: - Serwis urządzeń grzewczych (kotły, palniki, automatyka)

- Miejsce pracy: województwo pomorskie

- Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny 58 535-24-08 w godz. 8.00-15.00, CV przesłać na adres: biuroekotech.net.pl

Wymagania:- wykształcenie: średnie zawodowe, typ: elektryczne - pożądane; średnie zawodowe, typ: mechaniczne - pożądane- uprawnienia: Prawo jazdy kat. B - konieczne- umiejętności: min. 5 lat doświadczenia zawodowego - konieczne- języki obce: angielski - w mowie: A1 - początkujący, w piśmie: A1 - początkujący - pożądane- pozostałe:

Sposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: CV- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Temporal para contratar.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 4500 (PLN).

Empleador: KAROL SŁOMSKI "EKO- TECH".

Instrucciones para solicitar:

Anetta Jaszewska, tel.: 58 535-24-08, email: ekotech.net.pl" rel="nofollow">biuroekotech.net.pl

Identificador de la vacante:1586StPr/19/2758.

Ver las 768 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones de la industria manufacturera : Peones de la industria manufacturera no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.