SERVISNI SPREJEMNIK/PRODAJALEC - M/Ž. Obalno-kraska

Vacantes de Asistentes de venta de tiendas y almacenes en Obalno-kraska (Eslovenia)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes : Asistentes de venta de tiendas y almacenes.
Poklici za storitve, prodajalci/prodajalke : Prodajalci/prodajalke : Prodajalci/prodajalke v trgovinah : Prodajalci/prodajalke.

Descripción de la oferta de trabajo:
PRODAJALEC, poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40 ur, PRODAJA MOTORNIH KOLES, REZERVNIH DELOV IN DODATNE OPREME ZA MOTORNA KOLESA, IZDELAVA IN POSREDOVANJE PONUDB STRANKAM ZA SERVISNE STORITVE, SPREJEM IN NAROČANJE STRANK NA SERVIS, SVETOVANJE KUPCEM, ODPIRANJE DELOVNIH NALOGOV Z OPISOM POPRAVIL V SKLADU Z ZAHTEVAMI STRANKE, NAROČANJE IN PREVZEM REZERVNIH DELOV TER MATERIALA, KONTAKTIRANJE STRANK, DELO NA RAČUNALNIKU. , urejevalniki besedil - osnovno, delo s preglednicami - osnovno, delo z bazami podatkov - osnovno, poznavanje računalniških omrežij - osnovno, računalniško oblikovanje - osnovno, angleški jezik razumevanje dobro, govorjenje zadovoljivo, pisanje zadovoljivo, italijanski jezik razumevanje dobro, govorjenje zadovoljivo, pisanje zadovoljivo, slovenski jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, IV., V. ali VI. stopnja izobrazbe. Zaželjene izkušnje iz tehnične stroke, razumevanje tehnike in vozil ter poznavanje osnov avtomehanike vozil. Komunikativnost, odlične organizacijske in prodajne sposobnosti, prijaznost, urejenost in veselje do dela s strankami, obvladanje osnovnih računalniških programov, znanje slovenskega jezika, pogovorno italjansko in angleško, vozniški izpit. , dopoldan

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Obalno-kraška.

Ver 146 ofertas de trabajo en "Obalno-kraska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 21/10/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Entre 2 y 5 años.

Nivel educativo requerido: Formación profesional / aprendizajes.

Carnet de conducir: Turismo de 8 plazas; camión de hasta 3,5 toneladas.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: MOTOMAXX; PRODAJA IN SERVIS MOTORNIH KOLES ANDREJ FRANČESKI S.P..

Dirección: INDUSTRIJSKA CESTA 11, 6310 IZOLA - ISOLA.

Contacto: FRANČESKI ANDREJ

Email: infoReemplazar por una arrobamotomaxx.net

Teléfono: 05 640-42-53.

Ver las 3,813 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes : Asistentes de venta de tiendas y almacenes ofertadas.