Servisní technik - Výzva i pro absolventy, Elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích)

Oferta de empleo de Mecánicos y ajustadores electricistas en Hlavní město Praha (República Checa)

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología : Instaladores y reparadores de equipos eléctricos : Mecánicos y ajustadores electricistas.
Řemeslníci a opraváři : Pracovníci v oboru elektroniky a elektrotechniky : Montéři, mechanici a opraváři elektrických zařízení : Elektromechanici a seřizovači.

Descripción de la oferta de trabajo:
Náplň práce: Zpočátku Vás zaškolíme a budete provádět servis chladírenského zařízení v Praze a blízkém okolí Seznámíte se s fungováním většiny technických oddělení v ČR i v zahraničí (absolvujete 2-3 měsíční stáže ve výrobě, servisu, technické podpoře atd.) Během následujících 3 let Vám pak poskytneme kompletní zaškolení a know-how, abyste se mohli stát supervizorem chlazení s mezinárodní působností - expertem v oboru se všemi výhodami! Poskytneme Vám možnost zajištění certifikace na F-plyny, pájení atd. Požadujeme: SŠ/SOU v technickém oboru, např. elektro, chlazení atd. Alespoň částečná znalost NJ nebo AJ podmínkou (jednoduchá písemná a telefonická komunikace) Aktivní přístup k práci, ochotu učit se cizí jazyky Zájem o techniku a servisní práci Znalost práce s PC Řidičský průkaz sk. B a zájem často cestovat Nabízíme: Zázemí mezinárodní expandující společnosti Různorodou a perspektivní práci Odborné zaškolení v oboru chladírenství (v případě potřeby) Po zaškolení špičkové vybavení pro výkon práce, vč. servisního vozu Zajímavé mzdové ohodnocení Možnosti dalšího vzdělávání (jazykové kurzy) Dotované stravování 5 týdnů placené dovolené Příspěvek na životní pojištění / penzijní spoření Kontaktní osoba: Ing. Lenka Zmeková (tel. 388 404 315, Lenka.ZmekovaReemplazar por una arrobahauser.com) www.hauser.

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Hlavní město Praha.

Ver 326 ofertas de trabajo en "Hlavní město Praha" (República Checa).

Fecha de inicio: 20/08/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: 25000.0 CZK mínimo y 30000.0 CZK máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto:
Ing. Lenka Zmeková

Empresa: HAUSER spol. s r.o..

Contacto: Ing. Lenka Zmeková

Email: lenka.zmekovaReemplazar por una arrobahauser.com

Teléfono: +420 388 404 315.

Ver las 507 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología : Instaladores y reparadores de equipos eléctricos : Mecánicos y ajustadores electricistas ofertadas.