Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Trabajadores de los cuidados personales en servicios de salud > Servisní Technik/technička Deratizace, Dezinsekce, Dezinfekce, Ostatní Pracovníci Osobní Péče Ve Zdravotní A Sociální Oblasti Jinde Neuvedení

Servisní technik/technička deratizace, dezinsekce, dezinfekce, Ostatní pracovníci osobní péče ve zdravotní a sociální oblasti jinde neuvedení

Trabajos de Trabajadores de los cuidados personales en servicios de salud en República Checa (Pardubický kraj)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los cuidados personales : Trabajadores de los cuidados personales en servicios de salud : Trabajadores de los cuidados personales en servicios de salud no clasificados bajo otros epígrafes.

Pracovníci ve službách a prodeji : Pracovníci osobní péče v oblasti vzdělávání, zdravotnictví a v příbuzných oborech : Pracovníci osobní péče v oblasti zdravotnictví : Pracovníci osobní péče v oblasti zdravotnictví jinde neuvedení

Descripción de la oferta de trabajo:

Na podporu našeho týmu hledáme Servisního technika, odpovědného, samostatného pracovníka v oboru boje proti škůdcům.

Místo výkonu práce Pardubice a okolí.

Nástup možný IHNED.

Požadujeme: schopnost samostatného plánování, péči o stávající zákazníky, zajištění kompletní služby a vykonání úkonů u zákazníků. Kvalifikace: zručnost, technické znalosti, příjemné vystupování, vysoká orientace u servisu, excelentní přístup k zákazníkům, odpovědnost za provedenou práci, vůle učit se nové věci, řidičský průkaz sk. B, flexibilita, bezúhonnost, čistý trestní rejstřík.

Nabízíme: nejlepší odborné zaškolení "Rentokil Initial Academy Program", samostatné rozhodování a vlastní odpovědnost, pružná pracovní doba, možnost dalšího profesního postupu, možnost využití firemního vozidla k soukromým účelům. Vaše finanční ohodnocení se odvíjí od Vaší kvalifikace a osobního ohodnocení. Jako mezinárodní koncern nabízíme atraktivní systém odměn.

První kontakt emailem.

Región: Pardubický kraj.

Ver 141 ofertas de trabajo en "Pardubický kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Educación primaria.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 20000 mínimo y 25000 máximo (CZK mensual).

Empleador: Services PCM, s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Peter Wagner. E-mail: rentokil-initial.com" rel="nofollow">peter.wagnerrentokil-initial.com. Adresa: Masarykovo náměstí 1484, Zelené Předměstí, 530 02  Pardubice 2.

Forma de contacto:

  • Ciudad: Pardubice; Código postal: 530 02; Dirección: Masarykovo náměstí 1484, Zelené Předměstí, 530 02 Pardubice 2
  • Correo electrónico: peter.wagnerrentokil-initial.com

Identificador de la vacante:14364880739.

Ver las 302 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los cuidados personales : Trabajadores de los cuidados personales en servicios de salud : Trabajadores de los cuidados personales en servicios de salud no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.