Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Mecánicos y ajustadores electricistas > Servisní Pracovník Zdvihacích Zařízení / Výtahů, Elektromechanici Elektrických Zařízení (kromě Zařízení V Dopravních Prostředcích)

Empleos de Mecánicos y ajustadores electricistas en República Checa (Liberecký kraj)

Servisní Pracovník Zdvihacích Zařízení / Výtahů, Elektromechanici Elektrických Zařízení (kromě Zařízení V Dopravních Prostředcích)

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología : Instaladores y reparadores de equipos eléctricos : Mecánicos y ajustadores electricistas.

Řemeslníci a opraváři : Pracovníci v oboru elektroniky a elektrotechniky : Montéři, mechanici a opraváři elektrických zařízení : Elektromechanici a seřizovači

Descripción de la oferta de trabajo:

Požadujeme:

- SOU/ÚSO v oboru mechanik zdvihacích zařízení-výtahář nebo elektrotechnického směru

- provádění veškerých druhů oprav výtahů a jiné servisní práce

- platná vyhláška 50/78sb. §6 (lze po doložení praxe zprostředkovat)

- řidičský průkaz sk. B

- praxe výhodou

- samostatnost, komunikace s provozovateli výtahů, pečlivost

- obecně dobré pozitivní vystupování před zákazníky, ochota v případě potřeby práce přesčas, pohotovostní služby

- schopnost práce ve výškách

Nabízíme:

- zázemí prosperující české firmy

- perspektivní a stabilní zaměstnání

- nástup možný ihned

- mzda dle dohody a délky praxe

- profesní růst

- běžné zaměstnanecké benefity

V případě zájmu zašlete životopis e-mailem.

Región: Liberecký kraj.

Ver 119 ofertas de trabajo en "Liberecký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 2.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 23000 (CZK mensual).

Otros beneficios: Comidas incluidas.

Empleador: MSV Liberec, s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Lenka Holinová, personalista. Tel.: +420 482 464 431,601 320 522. E-mail: msv-lbc.cz" rel="nofollow">holinovamsv-lbc.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 482 464 431,601 320 522
  • Correo electrónico: holinovamsv-lbc.cz

Identificador de la vacante:10596340723.

Ver las 551 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología : Instaladores y reparadores de equipos eléctricos : Mecánicos y ajustadores electricistas ofertadas.