Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Mecánicos y ajustadores electricistas > Servisní Mechanik - Elektrikář, Elektromechanici Elektrických Zařízení (kromě Zařízení V Dopravních Prostředcích)

Servisní mechanik - elektrikář, Elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích)

Oferta de trabajo en Středočeský kraj (República Checa) de Mecánicos y ajustadores electricistas

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología : Instaladores y reparadores de equipos eléctricos : Mecánicos y ajustadores electricistas.

Řemeslníci a opraváři : Pracovníci v oboru elektroniky a elektrotechniky : Montéři, mechanici a opraváři elektrických zařízení : Elektromechanici a seřizovači

Descripción de la oferta de trabajo:

Popis pozice:

*    servis kogeneračních jednotek (běžná údržba, opravy a poruchy, větší opravy zařízení)

*    držení hotovostní služby

*    flexibilní pracovní doba dle požadavků zákazníků

*    v servisní posádce jezdí dva lidé (mechanik a elektrikář)

Požadujeme:

*    střední odborné vzdělání s maturitou nebo vyučení v oboru elektrikář případně elektromechanik

*    osvědčení - vyhláška 50/78 Sb., minimálně § 5

*    řidičský průkaz sk. B

*    praxe v oboru výhodou

*    manuální zručnost

*    znalost práce na PC

*    znalost cizích jazyků výhodou

*    spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost

*    pozitivní a tvůrčí přístup k řešení úkolů

Nabízíme:

*    perspektivu ve stabilní a stále se rozvíjející firmě

*    možnost seberealizace – odborný a profesní růst

*    odpovídající platové ohodnocení

*    k dispozici služební vůz, notebook, mobilní telefon

*    vzdělávací kurzy

*    firemní benefity (dovolená navíc, 3 dny zdravotního volna, finanční bonus za docházku bez absence…)

Región: Středočeský kraj.

Ver 359 ofertas de trabajo en "Středočeský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 26000 (CZK mensual).

Empleador: TEDOM a.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Zdeňka Malá. Tel.: +420 953 311 003. E-mail: tedom.com" rel="nofollow">zdenka.malatedom.com.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 953 311 003
  • Correo electrónico: zdenka.malatedom.com

Identificador de la vacante:15689530781.

Ver las 563 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología : Instaladores y reparadores de equipos eléctricos : Mecánicos y ajustadores electricistas ofertadas.