Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Técnicos en asistencia al usuario de tecnología de la información y las comunicaciones > Ms Services Engineer (l1), Technici Uživatelské Podpory Informačních A Komunikačních Technologií

MS Services Engineer (L1), Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií

Empleo en República Checa (Hlavní město Praha) de Técnicos en asistencia al usuario de tecnología de la información y las comunicaciones

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Técnicos de la tecnología de la información y las comunicaciones : Técnicos en operaciones de tecnología de la información y las comunicaciones y asistencia al usuario : Técnicos en asistencia al usuario de tecnología de la información y las comunicaciones.

Techničtí a odborní pracovníci : Technici v oblasti informačních a komunikačních technologií : Technici provozu a uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií a příbuzní pracovníci : Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií

Descripción de la oferta de trabajo:

MVP: Milevská č.p. 2095/5, Krč, 140 00  Praha 4

Kontaktovat mailem  iva.kaderavkovaglobal.ntt

Řešení incidentů/ticketů (telefonicky, emailem, chat) a implementace požadavků. Poskytování L1 technické podpory pro zákazníky v oblasti sítí. Monitoring infrastruktury zákazníka, komunikace se zákazníkem, troubleshooting.

Nutná předchozí zkušenost s IT supportem. Aktivní znalost Angličtiny. Ochota pracovat na směny 24x7.

The primary responsibility of Support Engineers is to provide a service to internal clients through proactively identifying, investigating and resolving technical incidents and problems and to restore service to end users by managing incidents to resolution. The Support Engineer L1 focuses on first line support for standard and low complexity incidents, requests, problems and events.

Experience with technical support, active level of English. Willingness to work on 24/7 shifts.

Zaměstnanecké výhody:

Vzdělávání v rozsahu dle dohody s přímým nadřízeným

5 týdnů dovolené

3 tzv. Sick Days ročně

Náhrada mzdy za dobu dočasné pracovní neschopnosti nad zákonem stanovenou výši náhrady mzdy do výše fixní základní mzdy po dobu dočasné pracovní neschopnosti až 21 dnů ročně

Notebook a mobilní telefon včetně datového tarifu dle firemních standardů

Příspěvek na penzijní připojištění ve výši 1.000 Kč měsíčně (po zkušební době)

Nadstandardní zdravotní péče (po zkušební době)

Poukázky na stravování (Ticket Pro) v hodnotě 100 Kč s 55% dotací firmou

Občerstvení (káva, čaj, voda) na pracovišti zdarma

Región: Hlavní město Praha.

Ver 404 ofertas de trabajo en "Hlavní město Praha" (República Checa).

Número de puestos: 5.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 40000 mínimo y 65000 máximo (CZK mensual).

Empleador: NTT Czech Republic s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Iva Kadeřávková. E-mail: global.ntt" rel="nofollow">iva.kaderavkovaglobal.ntt.

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: iva.kaderavkovaglobal.ntt

Identificador de la vacante:16990500795.

Ver las 301 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Técnicos de la tecnología de la información y las comunicaciones : Técnicos en operaciones de tecnología de la información y las comunicaciones y asistencia al usuario : Técnicos en asistencia al usuario de tecnología de la información y las comunicaciones ofertadas.