Ofertas en República Checa (Moravskoslezský kraj) de Directores de ventas y comercialización

Service & Technical Manager, řídící Pracovníci Servisních Služeb A Reklamací

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes : Directores administradores y comerciales : Directores de ventas, comercialización y desarrollo : Directores de ventas y comercialización.
Zákonodárci, vedoucí a řídící pracovníci : Vedoucí a řídící pracovníci ve veřejné správě a v komerční sféře : Vedoucí a řídící pracovníci v oblasti prodeje, marketingu, výzkumu, vývoje, reklamy a styku s veřejností : Vedoucí a řídící pracovníci v oblasti prodeje a marketingu.

Descripción de la oferta de trabajo:
Místo výkonu práce: Cihelní 3285, 702 00 Ostrava - Moravská Ostrava Pokud Vás naše nabídka zaujala a chcete se stát součástí našeho týmu, zašlete nám svůj strukturovaný životopis. Společnost i-tec Technologies s.r.o. je přední evropský výrobce řešení pro mobilní IT technologie. V současné době hledá nového kolegu/kolegyni na pozici: Service & Technical Manager - Budete pracovat ve společnosti, která je dynamická, rychle rostoucí a ve svém oboru patří mezi evropskou špičku, s rozšiřováním obchodních aktivit i v USA. Vaší prací oslovíte prakticky celý svět! Požadujeme * SŠ/VŠ vzdělání * Technická znalost IT na úrovni klientských stanic (primárně notebooky, PC do hloubky CPU, RAM, HDD, sběrnice; ovladače OS Windows a/nebo MacOS). * Znalost technologií USB-C, Thunderbolt, PCI, PCIe, SATA výhodou. * Schopnost organizovat svou práci * Schopnost a chuť učit se neustále novým věcem * Kreativita,samostatnost,týmová spolupráce Nabídka * Zázemí stabilní IT společnosti * Možnost seberealizace a profesního růstu * Kreativní náplň práce * Zajímavé finanční ohodnocení - kvartální odměny * Další benefity (jazykové kurzy, stravenky,notebook,...) Pracovní náplň * Participace na výběru, kvalitě a vlastnostech nových produktů v portfoliu společnosti * Podílení se na výběru, kvalitě a vlastnostech nových řešení * Poskytování technické podpory zákazníkům a prodejním partnerům v rámci ČR a EU * Zodpovědnost za minimalizaci nákladů spojených s procesy RMA Benefity: Stravenky/ příspěvek na stravování, jazykové kurzy

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Moravskoslezský kraj.

Ver 281 ofertas de trabajo en "Moravskoslezský kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 31/08/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: 20000.0 CZK mínimo y 24000.0 CZK máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto:
JIří Lepka

Empresa: ComDis s.r.o..

Contacto: JIří Lepka

Email: comdisReemplazar por una arrobaemail.cz

Teléfono: +420 603 459 640.

Ver las 521 ofertas de trabajo de Directores y gerentes : Directores administradores y comerciales : Directores de ventas, comercialización y desarrollo : Directores de ventas y comercialización ofertadas.