Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Desarrolladores y analistas de software y multimedios y analistas > Senior Software Engineer, Specialisté V Oblasti Testování Softwaru A Příbuzní Pracovníci

Senior Software Engineer, Specialisté v oblasti testování softwaru a příbuzní pracovníci

Contrato en República Checa de Desarrolladores y analistas de software y multimedios y analistas

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones : Desarrolladores y analistas de software y multimedios : Desarrolladores y analistas de software y multimedios y analistas no clasificados bajo otros epígrafes.

Specialisté : Specialisté v oblasti informačních a komunikačních technologií : Analytici a vývojáři softwaru a počítačových aplikací : Analytici a vývojáři softwaru a počítačových aplikací jinde neuvedení

Descripción de la oferta de trabajo:

Kontakt:e-mail: Eva.michalkovamassive.co

Senior Software Inženýr ve společnosti Massive vytváří mobilní a televizní aplikace a je zodpovědný za Team Development ( má na starosti code review, , školení, sdílení znalostí, programování í a podporu méně zkušených kolegů).

Požadujeme:

"    Velmi dobré organizační a komunikační dovednosti

"    Schopnost práce pod stresem

"    Velmi dobrou znalost anglického jazyka (hlavní komunikační jazyk firmy)

"    Zkusenosti v oboru IT

Výhodou:

"    Web technologies

"    .NET Technologies

Zaměst.výhody:

"    Pracovní smlouva na dobu neurčitou

"    25 dni dovolene

"    5 dni Sickdays

"    jazykove kurzy Aj/Cj

"    moznost prace z domova 1x tydne

"    přátelský kolektiv

"    misto vykonu prace Praha 5

Número de puestos: 2.

Empleador: Massive Interactive Media Czech Republic s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. ÚP Eva Michalkova. E-mail: massive.co" rel="nofollow">Eva.michalkovamassive.co.

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: Eva.michalkovamassive.co

Identificador de la vacante:18193460748.

Ver las 305 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones : Desarrolladores y analistas de software y multimedios : Desarrolladores y analistas de software y multimedios y analistas no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.