SEKRETAR - M/Ž. Zasavska. Eslovenia

Contratación de Dirigentes de organizaciones que presentan un interés especial en Zasavska (Eslovenia)

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes : Directores ejecutivos, personal directivo de la administración pública y miembros del poder ejecutivo y de los cuerpos legislativos : Miembros del poder ejecutivo y de los cuerpos legislativos : Dirigentes de organizaciones que presentan un interés especial.
Menedžerji : Člani/članice uprave družbe, visoki uradniki/visoke uradnice in zakonodajalci/zakonodajalke : Zakonodajalci/zakonodajalke in visoki uradniki/visoke uradnice : Visoki uradniki/visoke uradnice interesnih organizacij.

Descripción de la oferta de trabajo:
SEKRETAR HUMANITARNE ORGANIZACIJE, Določen čas oz. 4 leta z možnostjo ponovitve, polni delovni čas, 40 ur, ZASTOPA IN VODI, PREDSTAVLJA OZ RK, ODGOVARJA ZA PRAVILNO IN PRAVOČASNO IZVEDBO NALOG, ODGOVARJA ZA ZAKONITOST IN RACIONALNOST, EKONOMIČNOST POSLOVANJA, ORGANIZIRA IN VODI DELO SLUŽBE OZ RK, USKLAJUJE IN POVEZUJE DELO ORGANOV KO RK IN ČLANOV., urejevalniki besedil - osnovno, delo s preglednicami - osnovno, delo z bazami podatkov - osnovno, angleški jezik razumevanje dobro, govorjenje dobro, pisanje dobro, slovenski jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, Visokošolska izobrazba 1.stopnje ali visokošolska izobrazbe 2. stopnje, najmanj 5 let delovnih izkušenj na primerljivih delih organizacij, poznavanje področja dela RK in humanitarne dejavnosti, sposobnost samostojnega dela organizacije in vodenja postopkov, izkušnje pri delu z ljudmi, komunikativnost in samoiniciativnost; prednost imajo kandidati, ki so že sodelovali z RK. Državljanstvo Republike Slovenije. Pisna vloga z življenjepisem se pošlje v zaprti ovojnici s pripisom "JAVNI RAZPIS - SEKRETAR"

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Zasavska.

Ver 43 ofertas de trabajo en "Zasavska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 01/08/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Más de 5 años.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Carnet de conducir: Turismo de 8 plazas; camión de hasta 3,5 toneladas.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: OBMOČNO ZDRUŽENJE RDEČEGA KRIŽA TRBOVLJE.

Dirección: Ulica 1. junija 4 , 1420 TRBOVLJE.

Contacto: ZUPANČIČ KASTELIC HELENA

Email: trbovlje.ozrkReemplazar por una arrobasiol.net

Teléfono: 03 56 67 740.

Ver las 13 ofertas de trabajo de Directores y gerentes : Directores ejecutivos, personal directivo de la administración pública y miembros del poder ejecutivo y de los cuerpos legislativos : Miembros del poder ejecutivo y de los cuerpos legislativos : Dirigentes de organizaciones que presentan un interés especial ofertadas.