Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Estonia > Profesionales en operaciones financieras y administrativas > Sekretär

Sekretär. Estonia

Trabajar de Profesionales en operaciones financieras y administrativas en Estonia

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas.

Tehnikud ja keskastme spetsialistid : Äri- ja haldusalal töötavad spetsialistid

Descripción de la oferta de trabajo:

Eesti Punane Rist Tartumaa Selts otsib osatööajaga sekretäri

Tööülesanded: Eesti Punase Risti Tartumaa Seltsi edendamine. Vabatahtlike värbamine. Koostöö vabatahtlikega. Tegevusplaanide planeerimine ja täideviimine. Sotsiaalmeedia haldamine. Koolituste korraldamine. Suhete loomine ja hoidmine teiste organisatsioonide ja valitsuse institutsioonidega.

Omalt poolt pakume: Võimalust töötada maailma suurimas humanitaarabi organisatsioonis. Põnevat väljakutset ja eneseteostuse võimalust. Väljaõpet. Sõbralikku ja toetavat meeskonda.

Muud nõuded: Töökus ja initsiatiivikus; hea suhtlemisoskus ning organiseerimisvõime; algteadmised raamatupidamises; väga hea arvuti kasutamise oskus; sotsiaalmeedia haldamise põhitõed.

Soovituslik: B-kat juhiload; isikliku auto kasutamise võimalus. Kasuks tuleb vene ja inglise keele oskus ja kogemus koolituste korraldamisel

Kodus töötamise võimalus: Ei

Koormus, vahetused: 0,5 ametikohta

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Tiempo parcial.

Empleador: Eesti Punane Rist (http://www.redcross.ee).

Idiomas: inglés (Básico); estonio (Experto); ruso (Principiante).

Instrucciones para solicitar:

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • CV
  • motivatsioonikiri

Forma de contacto:

  • Teléfono: +372 520 4706
  • Correo electrónico: infotartupunanerist.org.ee

Identificador de la vacante:1387491.

Ver las 204 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas ofertadas.