Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Estonia > Empleados en trato directo con el público > Sekretär-administraator

Sekretär-administraator. Estonia

Ofertas de empleo de Empleados en trato directo con el público en Estonia

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Empleados en trato directo con el público.

Ametnikud : Klienditeenindajad

Descripción de la oferta de trabajo:

raamatupidaja abi

Tööülesanded: Lepingute vormistamine ja arvete väljastamine;

Ettevõtte bürootöö korraldamine;

Korra tagamine kontoris;

Tööprotsessi organiseerimine;

Kohvi valmistamine;

Riiklike ametkondade külastamine juhtkonna korraldusel;

Suhtlemine külastajate ja klientidega kohapeal ja telefonitsi;

Raamatupidaja kohustuste täitmine

Omalt poolt pakume: head töötingimused

Muud nõuded: Vajatakse kultuurset ja intelligentset inimest, kellel on kontoritöö ja/või administraatoritöö kogemus, soovitavalt kõrgharidus, aga ka vastutustunne, hoolsus, suhtlusoskus, organiseerimisoskus

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 2 años.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: Business Technologies OÜ (http://buseduc.com).

Instrucciones para solicitar:

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • kaaskiri
  • motivatsioonikiri
  • CV

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: buseducbuseduc.com

Identificador de la vacante:1421196.

Ver las 45 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Empleados en trato directo con el público ofertadas.