Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > Secretarios (general) > Sekretáři (všeobecní)

Sekretáři (všeobecní). Hlavní město Praha. República Checa

Oferta de trabajo de Secretarios (general) en República Checa (Hlavní město Praha)

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Secretarios (general) : Secretarios (general).

Úředníci : Všeobecní administrativní pracovníci, sekretáři a pracovníci pro zadávání dat a zpracování textů : Sekretáři (všeobecní) : Sekretáři (všeobecní)

Descripción de la oferta de trabajo:

Místo výkonu práce:Těšnov č.p. 1163/5, Praha

Kontakt: tel.: 774 049 010, e-mail: timuruzbekov85gmail.com nebo osobně po předchozí tel. domluvě na adrese sídla.

Požadavky: výborná znalost ruštiny slovem i písmem podmínkou, znalost angličtiny - češtiny výhodou nikoliv podmínkou, komunikativnost, vstřícnost, dochvilnost, chuť učit se novým věcem, praxe v oblasti prodeje alespoň 2 roky.

Dohled a zajištění chodu nově vzniklé provozovny, komunikace s rusky mluvící klientelou (osobní kontakt, telefonicky, elektronicky), vyhledávání nových klientů, vítání příchozích klientů, administrativní podpora.

Región: Hlavní město Praha.

Ver 547 ofertas de trabajo en "Hlavní město Praha" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 17000 (CZK mensual).

Empleador: services4people, s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Bc. Timur Uzbekov. Tel.: +420 774 049 010. E-mail: gmail.com" rel="nofollow">timuruzbekov85gmail.com.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 774 049 010
  • Correo electrónico: timuruzbekov85gmail.com

Identificador de la vacante:15094550726.

Ver las 927 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Secretarios (general) : Secretarios (general) ofertadas.