Segédápoló, műtőssegéd (Segédápoló). Nyugat-Dunantul

Contratación en Hungría (Nyugat-Dunantul) de Trabajadores de los cuidados personales en instituciones

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los cuidados personales : Trabajadores de los cuidados personales en servicios de salud : Trabajadores de los cuidados personales en instituciones.
Szolgáltatási és értékesítési foglalkozások : Személygondozási foglalkozások : Személygondozási foglalkozások (egészségügyben) : Kisegítő gondozó személyzet.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Győr-Moson-Sopron Megyei Gondoskodás Szociális Központ Segédápoló, műtőssegéd munkatársat keres nagylózsi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.08.03 - , állásegyeztetés helye és módja: levélben vagy emailen, Jelentkezni levélben: 9482 Nagylózs, Zrínyi u. 2. vagy a titkarsagReemplazar por una arrobaidosekotthona-nagylozs.hu email címre küldött önéltrajz küldésével lehet.. Speciális követelmények:Munkaidő: 1 műszak, 6-18 óráig., További információ:Nagylózsi idősek otthona segéápoló munkatársat keres. Munkaidő: 1 műszak, 6-18 óráig. Jelentkezni levélben: 9482 Nagylózs, Zrínyi u. 2. vagy a titkarsagReemplazar por una arrobaidosekotthona-nagylozs.hu email címre küldött önéltrajz küldésével lehet.

País del trabajo: Hungría.

Región: Nyugat-Dunántúl.

Ver 1016 ofertas de trabajo en "Nyugat-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 02/08/2017.

Nº de vacantes: 3.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Győr-Moson-Sopron Megyei Gondoskodás Szociális Központ.

Dirección: 9311 Pásztori, Alsó utca 39-41.

Contacto: Szabóné Németh Mária

Teléfono: (99) 536-055.

Ver las 575 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los cuidados personales : Trabajadores de los cuidados personales en servicios de salud : Trabajadores de los cuidados personales en instituciones ofertadas.