Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Mecánicos y reparadores de máquinas agrícolas e industriales > Seřizovač - Výroba Palet, Dřevozpracující Závod, Mechanici A Opraváři Průmyslových Strojů A Zařízení

Empleo de Mecánicos y reparadores de máquinas agrícolas e industriales en Pardubický kraj (República Checa)

Seřizovač - Výroba Palet, Dřevozpracující Závod, Mechanici A Opraváři Průmyslových Strojů A Zařízení

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Mecánicos y reparadores de máquinas : Mecánicos y reparadores de máquinas agrícolas e industriales.

Řemeslníci a opraváři : Kovodělníci, strojírenští dělníci a pracovníci v příbuzných oborech : Mechanici a opraváři strojů a zařízení : Mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení

Descripción de la oferta de trabajo:

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Třebovice č.p. 262, 561 24  Třebovice

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

- obsluha a seřizování automatické linky - dřevařský provoz

- údržba dřevařských automatických linek

- provádění oprav a úprav strojů a strojního zařízení

- snižování výskytu poruch

POŽADUJEME:

- střední odborné vzdělání (praxe v oboru výhodou)

- obsluha VZV výhodou

NABÍZÍME:

- 5 týdnů dovolené

- stravenky

- penzijní připojištění

- slevové programy pro zaměstnance

KONTAKT: e-mailem

Región: Pardubický kraj.

Ver 130 ofertas de trabajo en "Pardubický kraj" (República Checa).

Número de puestos: 2.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 25000 mínimo y 28000 máximo (CZK mensual).

Empleador: Wotan Forest, a.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Michal Straka. Tel.: wotan.cz" rel="nofollow">karierawotan.cz. Adresa: Rudolfovská tř. 202/88, České Budějovice 4, 370 01  České Budějovice 1.

Forma de contacto:

  • Ciudad: České Budějovice; Código postal: 370 01; Dirección: Rudolfovská tř. 202/88, České Budějovice 4, 370 01 České Budějovice 1
  • Teléfono: +420 karierawotan.cz

Identificador de la vacante:16516580717.

Ver las 819 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Mecánicos y reparadores de máquinas : Mecánicos y reparadores de máquinas agrícolas e industriales ofertadas.