Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > Reguladores y operadores de máquinas herramientas > Seřizovač Robotických Technologií, Seřizovači A Obsluha Ostatních Obráběcích Strojů (kromě Dřevoobráběcích)

Seřizovač robotických technologií, Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)

Ofertas de empleo de Reguladores y operadores de máquinas herramientas en República Checa (Jihočeský kraj)

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Herreros, herramentistas y afines : Reguladores y operadores de máquinas herramientas.

Řemeslníci a opraváři : Kovodělníci, strojírenští dělníci a pracovníci v příbuzných oborech : Kováři, nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech : Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů

Descripción de la oferta de trabajo:

Pracovní náplň: seřizování robotických technologií, vstřikolisů na plasty i montážních automatických linek

na úseku autoelektroniky, metodické řízení obsluhy pracovišť, zaškolování nových pracovníků, evidence informací o průběhu výroby.

Požadované vzdělání: vyučení ve strojírenském nebo elektro oboru - mechanik seřizovač, mechatronik nebo provozní zámečník.

Zaškolení na pozici od zkušeného instruktora a dále přímo od výrobců strojů.

Dále požadujeme:

Orientace v technických dokumentech a v práci s měřidly, manuální zručnost, spolehlivost, komunikativnost, práce s PC, osvědčení  dle vyhlášky 50/78 Sb. výhodou.

Náborový příspěvek: 10.000 Kč

Zájemcům nabízíme práci ve stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti, zvyšování kvalifikace v rámci firemního vzdělávání, penzijní připojištění, týden dovolené navíc, příplatky nad rámec zákoníku práce, pololetní odměny, podnikový lékař a zubař v areálu společnosti, závodní stravování, odměny za pracovní výročí, odměny za zlepšovací návrhy, slevu v podnikové prodejně a řadu dalších benefitů.

Kontakt e-mailem.

Región: Jihočeský kraj.

Ver 134 ofertas de trabajo en "Jihočeský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 4.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 25000 mínimo y 35000 máximo (CZK mensual).

Empleador: BRISK Tábor a.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Monika Klejnová, personální. Tel.: +420 381 492 229. E-mail: brisk.cz" rel="nofollow">klejnovabrisk.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 381 492 229
  • Correo electrónico: klejnovabrisk.cz

Identificador de la vacante:15638700744.

Ver las 447 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Herreros, herramentistas y afines : Reguladores y operadores de máquinas herramientas ofertadas.