Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Mecánicos y reparadores de máquinas agrícolas e industriales > Seřizovač Cnc Strojů, Mechanici A Opraváři Průmyslových Strojů A Zařízení

Seřizovač CNC strojů, Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení

Oferta de empleo en República Checa (Jihočeský kraj) de Mecánicos y reparadores de máquinas agrícolas e industriales

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Mecánicos y reparadores de máquinas : Mecánicos y reparadores de máquinas agrícolas e industriales.

Řemeslníci a opraváři : Kovodělníci, strojírenští dělníci a pracovníci v příbuzných oborech : Mechanici a opraváři strojů a zařízení : Mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení

Descripción de la oferta de trabajo:

Seřizovač CNC strojů - vzdělání vyučení, možno i absolvent.

Pracoviště Kaplice.

Prac. poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, prac. doba třísměnná.

Nástup možný ihned.

Mzda od 30.000,-- - 40.000,-- Kč hrubého.

Náplň práce: Nastavování, seřizování a obsluha CNC vysekávacích strojů.

Práce s výkresovou dokumentací.

Údržba strojů.

Požadujeme: Technické vzdělání nebo technické myšlení.

Praxe na obdobné pozici výhodou.

Orientace v technických výkresech.

Ochota pracovat na 3 směny.

Zodpovědnost, spolehlivost.

Nabízíme: Zázemí mezinárodní expandující společnosti.

Různorodou a perspektivní práci.

Atraktivní mzdové ohodnocení.

Dotované stravování.

5 týdnů placené dovolené.

Příspěvek na životní pojištění / penzijní spoření.

Příspěvek na dojíždění.

Věrnostní prémie za odpracovanou dobu.

Příspěvek na dětské letní tábory.

Příspěvek na sportovní akce.

Zdarma očkování proti chřipce.

Kontaktní osoba: Ing.

Lenka Zmeková, Lenka.Zmekovahauser.com, 388 404 315.

Ověřeno 9.8.2018.

Región: Jihočeský kraj.

Ver 298 ofertas de trabajo en "Jihočeský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 4.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 30000 mínimo y 40000 máximo (CZK mensual).

Empleador: HAUSER spol. s r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Ing. Lenka Zmeková. Tel.: +420 388 404 315. E-mail: lenka.zmekovahauser.com.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 388 404 315
  • Correo electrónico: lenka.zmekovahauser.com

Identificador de la vacante:13404450759.

Ver las 925 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Mecánicos y reparadores de máquinas : Mecánicos y reparadores de máquinas agrícolas e industriales ofertadas.