Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Savjetnik/ca U Uredu Uprave

SAVJETNIK/CA U UREDU UPRAVE. Croacia

Ofertas de empleo en Croacia

Descripción de la oferta de trabajo:

Institut IGH traži odgovornu osobu na poziciji:

Savjetnik u uredu Uprave na poslovima upravljanja stručnim poslovima vezanim za pripremu, koordinaciju i praćenje investicijskih projekata i aktivnosti Društva, te predlaganje, razvoj i implementaciju učinkovitih i pravovremenih poslovnih procesa Društva.

Od kandidata očekujemo:

- najmanje VSS građevinski fakultet

- 15 godina radnoga iskustva na poslovima vođenja i razvoja investicijskih i infrastrukturnih projekata (prednost je iskustvo na stranim tržištima)

- aktivno znanje engleskog  i ruskog jezika

- odlično poznavanje rada na računalu

- odlično razvijene komunikacijske i organizacijske vještine, sposobnost donošenja odluka i vještine vođenja tima

Prijave iskuljučivo slati mailom na posaoigh.hr

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contrato.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Otros beneficios: Gastos de viaje.

Empleador: INSTITUT IGH, d.d..

Idiomas: inglés.