Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Economistas > Savjetnik/savjetnica Za životno Osiguranje

SAVJETNIK/SAVJETNICA ZA ŽIVOTNO OSIGURANJE. Croacia

Oferta de trabajo de Economistas en Croacia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Especialistas en ciencias sociales y teología : Economistas.

Professionals : Legal, social and cultural professionals : Social and religious professionals : Economists

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis poslova: uspoređivanje i traženje najpovoljnije ponude za životno osiguranje, slanje ponuda na e-mail klijenta, komunikacija sa korisnicima (bez Cold calling-a), izrada najpovoljnijih ponuda, prezentacija, ugovaranje i prodaja usluga, tjedno Izvještavanje o rezulatima prodaje, rješavanje korisničkih upita i podrška putem telefona/E-maila

Uvjeti:

  • Minimalno SSS
  • Poznavanje rada na računalu
  • Pristupačnost, ljubaznost, komunikativnost
  • Afinitet prema prodaji
  • Razvijene vještine pregovaranja-
  • Pedantnost i odlična organiziranost u radu
  • Usmjerenost na ispunjenje prodajnih ciljeva-
  • Odgovornost, snalažljivost, prilagodljivost, proaktivnost
  • Obavezno 2 godine rada na u direktnoj prodaji auto osiguranja,
  • poželjan certifikat položen kod OSiGURANJE24,
  • poželjna položena licenca za zastupanje u osiguranju, te poslovima pomoći pri obradi šteta koji uključuju izravni rad s korisnicima
  • Brzo usvajanje informacija i primjenjivanje navedenog u praksi
  • Ugodnost, jasnoću i smirenost u komunikaciji s korisnicima i suradnicima

Poslodavac nudi:

  • Mogućnost osobnog rasta i razvoja
  • Dodatnu stimulaciju na plaću
  • Isplatu dodataka za prekovremeni rad
  • Redovno povećanje plaće svake godine
  • Mogućnost napredovanja kroz 6 mjeseci
  • Prilika za usavršavanje kroz edukacije i treninge
  • Privlačan financijski paket, stabilna primanja
  • Sigurno i stabilno radno mjesto
  • Odlčnu i zdravu radnu atmosferu

Predviđena plaća 5.000,00 kn + stimulacija (netto).

Uvjet za zaposlenje je minimalno 2 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima u osiguranju.

Otvorene zamolbe kandidati bez odgovarajućeg radnog iskustva mogu poslati s naznakom "Otvoreni poslovi" na otvoreniposloviosiguranje24.hr

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 2.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 2 años.

Empleador: ESICHER d.o.o..

Ver las 133 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Especialistas en ciencias sociales y teología : Economistas ofertadas.