Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Economistas > Savjetnik/ca U Naplati

Contrato en Croacia de Economistas

Savjetnik/ca U Naplati

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Especialistas en ciencias sociales y teología : Economistas.

Professionals : Legal, social and cultural professionals : Social and religious professionals : Economists

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis poslova:

• svakodnevna telefonska komunikacija sa svim sudionicima u dugu

• prati urednost plaćanja i obavlja poslove naplate

• predlaže otplatne planove dužnicima koji su u njegovoj nadležnosti u cilju efikasnije naplate potraživanja i smanjivanja potraživanja

• obavlja administrativne poslove prema potrebama zadatka

• rješava zahtjeve klijenata

• osigurava praćenje i održavanje računa klijenata te dokumentira aktivnosti u postupku naplate

• odgovara za ažurnost, točnost i vjerodostojnost informacija koje unosi u program za naplatu

• odgovara za obavljanje radnih zadataka u skladu s pravilima struke

• obavlja i druge poslove iz djelokruga rada Odjela po nalogu svog neposredno nadređenog

• odgovara za pridržavanje politika, pravilnika, procedura i drugih akata te za provođenje propisanih kontrolnih postupaka

Idealan kandidat ispunjava sljedeće uvjete:

• minimalno SSS

• 1 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima - prednost

• engleski jezik – aktivno u govoru i pismu

• aktivno poznavanje rada na osobnom računalu (MS Office)

• poznavanje pravne terminologije - prednost

• poznavanje bankarske terminologije - prednost

Ostale karakteristike:

• razvijene komunikacijske vještine

• kreativno rješavanje problema, proaktivnost u radu s klijentima

• predanost i timski rad

• sposobnost rada pod pritiskom i u dinamičnom okruženju

• organiziran i strukturiran način rada

Poslodavac nudi:

• rad u mladom i dinamičnom timu

• mogućnost dodatnih edukacija i obrazovanja

• stjecanje novih znanja uz motivirajuća primanja

Poslodavac će kontaktirati samo kandidate koji zadovoljavaju navedenim uvjetima. Sve prijave će se razmotriti pod uvjetima i odredbama propisa o zaštiti osobnih podataka.

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 4.

Tipo de puesto: Contrato.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Tipo de contrato: Tiempo parcial.

Otros beneficios: Gastos de viaje.

Empleador: B2 KAPITAL d.o.o..

Idiomas: inglés (Intermedio alto).

Ver las 151 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Especialistas en ciencias sociales y teología : Economistas ofertadas.