Ofertas en Eslovenia (Osrednjeslovenska) de Profesionales de la salud y la higiene laboral y ambiental

Sanitarni Inženir Ii - Pripravnik - M/ž

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la salud : Otros profesionales de la salud : Profesionales de la salud y la higiene laboral y ambiental.
Strokovnjaki/strokovnjakinje : Zdravstveni strokovnjaki/zdravstvene strokovnjakinje : Drugi zdravstveni strokovnjaki/druge zdravstvene strokovnjakinje : Strokovni sodelavci/strokovne sodelavke za okoljsko zdravstvo in higieno.

Descripción de la oferta de trabajo:
SANITARNI INŽENIR, Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40 ur, IZVAJANJE DELA S PODROČJA DELA PRIPRAVA IN KONTROLA PODATKOV S PODROČJA DELA IN KOMUNICIRANJE Z ZUNANJIMI SODELAVCI, VZDRŽEVANJE IN AŽURIRANJE ZBIRK PODATKOV S PODROČJA DELA – PRIPRAVA RAZLIČNIH ANALIZ IN POROČIL, IZVAJANJE STROKOVNIH IN RAZVOJNIH NALOG Z DRUGIMI ZAPOSLENIMI, SODELOVANJE PRI ORGANIZACIJI STROKOVNEGA DELA IN POSLOVANJA ODDELKA, SKRBNIŠTVO NAD RAČUNALNIŠKO IN DRUGO OPREMO, SODELOVANJE PRI PRIPRAVI PROGRAMA DELA, IZVAJANJE NALOG SKLADNO S PROGRAMOM DELA, RAVNANJE PO VELJAVNIH NAVODILIH ZA DELO IN DRUGIH NOTRANJIH AKTIH INŠTITUTA, OPRAVLJANJE DRUGIH DEL PO NALOGU OZIROMA NAVODILIH NEPOSREDNO NADREJENIH., urejevalniki besedil - zahtevno, delo s preglednicami - zahtevno, delo z bazami podatkov - osnovno, računalniško oblikovanje - osnovno, angleški jezik razumevanje dobro, govorjenje dobro, pisanje dobro, DELOVNO RAZMERJE BO SKLENJENO ZA DOLOČEN ČAS 12 MESECEV (ČAS TRAJANJA PRIPRAVNIŠTVA).

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 886 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 06/08/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: NACIONALNI INŠTITUT ZA JAVNO ZDRAVJE.

Dirección: Trubarjeva cesta 2 , 1000 LJUBLJANA.

Contacto: KRIŽAJ URŠKA

Email: kadrovska.sluzbaReemplazar por una arrobanijz.si

Teléfono: 01 2441 544.

Ver las 23 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la salud : Otros profesionales de la salud : Profesionales de la salud y la higiene laboral y ambiental ofertadas.