Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Trabajadores de los cuidados personales en servicios de salud > Sanitář, Sanitářka (nzp), Sanitáři

Empleos de Trabajadores de los cuidados personales en servicios de salud en República Checa (Hlavní město Praha)

Sanitář, Sanitářka (nzp), Sanitáři

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los cuidados personales : Trabajadores de los cuidados personales en servicios de salud : Trabajadores de los cuidados personales en servicios de salud no clasificados bajo otros epígrafes.

Pracovníci ve službách a prodeji : Pracovníci osobní péče v oblasti vzdělávání, zdravotnictví a v příbuzných oborech : Pracovníci osobní péče v oblasti zdravotnictví : Pracovníci osobní péče v oblasti zdravotnictví jinde neuvedení

Descripción de la oferta de trabajo:

místo výkonu práce: U Malvazinky č.p. 177/7,150 00  Praha 5

kontakt: e-mail: lucie.svatonovamediterra.cz, tel.: +420 251 116 656

SANITÁŘ/ka / OŠETŘOVATEL/ka / PEČOVATEL/ka

na různá lůžková oddělení - rehabilitace, ortopedie, NIP, DIOP

Co Vám nabízíme?

- práci na plný nebo částečný úvazek

- 12ti hodinové směny s příplatky za noční, víkendy a svátky

- pracoviště s moderním vybavením a kvalitní ošetřovatelskou péčí

- přátelský kolektiv

- 5 týdnů dovolené

- obědy za 35 Kč přímo v areálu kliniky

- 80% slevu na wellness procedury v rámci kliniky (50% slevu pro rodinu)

- kartu MultiSport za zvýhodněnou cenu

- krásné a klidné prostředí nedaleko centra Prahy s výbornou dostupností (metro B - Anděl, vlak, bus - Smíchov, možnost parkování)

A co očekáváme od Vás?

- kurz sanitáře/ošetřovatele, oceníme ale i chuť si vzdělání doplnit

- zkušenosti s prací na lůžkových odděleních velkou výhodou

- spolehlivost, pracovitost

- pozitivní přístup k práci

Nástup možný IHNED nebo dle dohody.

Kontakt:

Personální oddělení, e-mail: mediterra.cz" rel="nofollow">personalni.rkmmediterra.cz, tel. 251 116 653 / 656

Región: Hlavní město Praha.

Ver 658 ofertas de trabajo en "Hlavní město Praha" (República Checa).

Número de puestos: 5.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 16000 mínimo y 20000 máximo (CZK mensual).

Empleador: MEDITERRA s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Ing. Lucie Svatoňová. E-mail: mediterra.cz" rel="nofollow">lucie.svatonovamediterra.cz.

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: lucie.svatonovamediterra.cz

Identificador de la vacante:12123390771.

Ver las 335 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los cuidados personales : Trabajadores de los cuidados personales en servicios de salud : Trabajadores de los cuidados personales en servicios de salud no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.