Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > Trabajadores de los cuidados personales en servicios de salud > Sanitář/ka Pro Operační Oddělení, Sanitáři

Sanitář/ka pro operační oddělení, Sanitáři

Contrato de Trabajadores de los cuidados personales en servicios de salud en Olomoucký kraj (República Checa)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los cuidados personales : Trabajadores de los cuidados personales en servicios de salud : Trabajadores de los cuidados personales en servicios de salud no clasificados bajo otros epígrafes.

Pracovníci ve službách a prodeji : Pracovníci osobní péče v oblasti vzdělávání, zdravotnictví a v příbuzných oborech : Pracovníci osobní péče v oblasti zdravotnictví : Pracovníci osobní péče v oblasti zdravotnictví jinde neuvedení

Descripción de la oferta de trabajo:

Náplň práce:

•    pomocná činnost při poskytování zdravotních služeb na oddělení operačních sálů a sterilizace;

•    pomoc při polohování a fixaci pacienta před, v průběhu a po operačním výkonu;

•    vykonávání činností při příjmu, přemisťování a transportu pacienta v rámci operačního oddělení (v rozsahu své odborné způsobilosti);

•    doprovázení a převážení pacientů;

•    zajišťování hygienické péče o pacienta, polohování pacienta a manipulace s ním;

•    pomocné činnosti při poskytování ošetřovatelské péče pacientům;

•    péče o hygienu prostředí.

Požadujeme:

•    odbornou způsobilosti dle zákona č. 96/2004 Sb., v platném znění (sanitářský kurz);

•    zdravotní způsobilost pro výkon práce v nepřetržitém režimu/v noci;

•    schopnost aktivního, samostatného jednání, vstřícné chování a vystupování;

•    pracovitost, spolehlivost a odpovědnost.

Pracovní doba:

06.00 – 18.00

18:00 – 06:00

Región: Olomoucký kraj.

Ver 142 ofertas de trabajo en "Olomoucký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 16940 (CZK mensual).

Otros beneficios: Comidas incluidas.

Empleador: Nemocnice Šumperk a.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Mgr. Monika Žaitliková, náměstkyně pro nelékařské profese. Tel.: +420 602 697 486. E-mail: nemocnicesumperk.cz" rel="nofollow">monika.zaitlikovanemocnicesumperk.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 602 697 486
  • Correo electrónico: monika.zaitlikovanemocnicesumperk.cz

Identificador de la vacante:16039430733.

Ver las 286 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los cuidados personales : Trabajadores de los cuidados personales en servicios de salud : Trabajadores de los cuidados personales en servicios de salud no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.