Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > ingeniero eléctrico/ingeniera eléctrica > Samostojni Nadzor/3 V Sektorju Za Estk Sisteme - M/ž

SAMOSTOJNI NADZOR/3 V SEKTORJU ZA ESTK SISTEME - M/Ž

Vacante de ingeniero eléctrico/ingeniera eléctrica en Eslovenia (Osrednjeslovenska)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros no clasificados bajo otros epígrafes › Ingenieros electricistas › ingeniero eléctrico/ingeniera eléctrica.

Traducción de la profesión: Strokovnjaki/strokovnjakinje › Strokovnjaki/strokovnjakinje znanstvenih in tehnično-tehnoloških ved › Inženirji/inženirke na področjih elektrotehnologije › Inženirji/inženirke elektrotehnike.

Descripción de la oferta de trabajo:

INŽENIR ELEKTROTEHNIKE, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, SAMOSTOJNO IZVAJA NADZOR NAD IZVEDBO DEL V SKLADU Z ZAKONOM, KI UREJA GRADNJO OBJEKTOV IN DRUGIMI PREDPISI NA PODROČJU GRADITVE OBJEKTOV, NA PODROČJU R SLOVENIJE IN V TUJINI V SKLADU S POGODBO O ZAPOSLITVI, PO NALOGU (IMENOVANJU) DIREKTORJA, ZADOLŽENEGA ZA PODROČJE. DELO OBSEGA PREDVSEM NADZOR ELEKTRO INSTALACIJ IN NAPRAV V PREDORIH, NA AVTOCESTAH, NADZOR TELEKOMUNIKACIJ, ELEKTRO NADZOR NA VISOKIH OBJEKTIH., Kraj opravljanja dela: Ljubljana.

Zahtevana izobrazba: univerzitetna ali specializacija po visokošolskih strokovnih programih ali magisterij stroke-B ali visokošolski strokovni programi ali univerzitetni programi-B smer elektrotehnika.

Zahtevano znanje tujega jezika, strokovni izpit za pooblaščenega inženirja, vozniški izpit B kategorije, poznavanje dela z računalnikom. Zahtevana organizacijska sposobnost, natančnost, zanesljivost, poznavanje procesov in dela na nadzoru.

Želeno: izkušnje s področja elektro nadzora na infrastrukturnih objektih in/ali stavb.Nudimo: stimulativno delovno okolje, možnost osebnega in strokovnega razvoja ter pridobivanja novih znanj v okviru internih in eksternih izobraževanj in usposabljanj, sodelovanje z izkušenimi strokovnjaki na področju največjih infrastrukturnih projektov v Sloveniji, možnost športnega udeleževanja in udejstvovanja v okviru promocije zdravja na delovnem mestu. ,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1234 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Experiencia: 3 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: DRI upravljanje investicij, Družba za razvoj infrastrukture, d.o.o., Kotnikova ulica 40 , 1000 LJUBLJANA.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: ŽVOKELJ BARBARA
Contact Phone: 01 306 81 29
Contact Email: kadridri.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 23 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:PF93494.

Ver las 133 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros no clasificados bajo otros epígrafes › Ingenieros electricistas › ingeniero eléctrico/ingeniera eléctrica ofertadas.