Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > Especialistas en políticas de administración > Samostojni Strokovni Sodelavec Za Soglasja - M/ž

Ofertas de Especialistas en políticas de administración en Eslovenia

Samostojni Strokovni Sodelavec Za Soglasja - M/ž

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en organización de administración : Especialistas en políticas de administración.

Strokovnjaki/strokovnjakinje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za poslovanje in upravljanje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za upravljanje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za upravljanje splošnih zadev

Descripción de la oferta de trabajo:

STROKOVNJAK ZA SISTEMSKE REŠITVE IN RAZVOJNE PROJEKTE V JAVNI UPRAVI, poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, DELOVNE NALOGE SO VEZANE NA OPRAVLJANJE STROKOVNIH NALOG S PODROČJA OBRAVNAVE VLOG IN VODENJA POSTOPKOV IZDAJE SOGLASIJ, KI JIH IZVAJA ENERGETIKA LJUBLJANA KOT IZVAJALEC GOSPODARSKE JAVNE SLUŽBE DISTRIBUCIJE TOPLOTE IN DISTRIBUCIJE ZEMELJSKEGA PLINA., Zaželena so znanja s področja graditve objektov, urejanja prostora in inženirske dejavnosti.

Ponudbe z dokazili o izpolnjevanju pogojev pošljite na naslov: JAVNI HOLDING Ljubljana, d.o.o.

Verovškova ulica 70 1000 Ljubljana Kadrovska služba Energetike Ljubljana ali e-naslov: kadri-jpejhl,

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 3 años.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: JAVNO PODJETJE ENERGETIKA LJUBLJANA D.O.O., Verovškova ulica 62 , 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: LIKOSAR JANKA
Contact Phone: 01 47 40 873
Contact Email: kadri-jpejhl.si

Identificador de la vacante:NG66461 .

Ver las 158 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en organización de administración : Especialistas en políticas de administración ofertadas.