SAMOSTOJNI STROKOVNI SODELAVEC VI - M/Ž. Osrednjeslovenska

Demanda en Osrednjeslovenska (Eslovenia) de Profesores de universidades y de la enseñanza superior

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Profesores de universidades y de la enseñanza superior : Profesores de universidades y de la enseñanza superior.
Strokovnjaki/strokovnjakinje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za vzgojo in izobraževanje : Univerzitetni in visokošolski učitelji/univerzitetne in visokošolske učiteljice : Univerzitetni in visokošolski učitelji/univerzitetne in visokošolske učiteljice.

Descripción de la oferta de trabajo:
VISOKOŠOLSKI STROKOVNI SODELAVEC, Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40 ur, -SAMOSTOJNO PISANJE DOPISOV IN SPREJEMANJE STRANK, -KOORDINACIJA IN PRIPRAVA SESTANKOV, -ZBIRANJE IN PRIPRAVA GRADIVA ZA SEJE UPRAVNEGA ODBORA, ZNANSTVENEGA SVETA IN DRUGIH KOMISIJ TER PISANJE ZAPISNIKOV, -PRIPRAVA GRADIV ZA IZVAJANJE SKLEPOV UPRAVNEGA ODBORA, ZNANSTVENEGA SVETA IN DRUGIH KOMISIJ, -VODENJE DOKUMENTARNEGA ARHIVA PO ZAKONIH IN PREDPISIH, -NABAVO IN IZDAJANJE PISARNIŠKEGA MATERIALA, -KOORDINACIJA UPRAVNIH IN RAČUNOVODSKIH POSLOV, POSEBEJ JAVNEGA NAROČANJA -ORGANIZIRANJE SLUŽBENIH POTOVANJ ZAPOSLENIH IN PRIPRAVA POTNIH NALOGOV, -PRIPRAVA LISTIN IZ NASLOVA DELOVNIH RAZMERIJ IN VODENJE KADROVSKE EVIDENCE, -KONTAKTIRANJE IN VODENJE EVIDENCE O DELOVANJU RAČUNALNIŠKE VZDRŽEVALNE SLUŽBE, -IZDELAVA KADROVSKIH POROČIL, ANALIZ IN VZDRŽEVANJE KADROVSKO INFORMACIJSKEGA SISTEMA, -VODENJE EVIDENC O USPEŠNOSTI IZOBRAŽEVANJA, NAPREDOVANJIH IN PRIPRAVA GRADIV ZA LE-TE, -PRIPRAVA DOPISOV, -NADZOR NAD IZVAJANJEM POGODB O ČIŠČENJU IN HIŠNIŠKIH DELIH, -OPRAVLJANJE DRUGIH DEL IN NALOG PO NALOGU DIREKTORJA INŠTITUTA. , urejevalniki besedil - osnovno, delo s preglednicami - osnovno, delo z bazami podatkov - osnovno, računalniško oblikovanje - osnovno, -Od kandidata / kandidatke se pričakuje usposobljenost za opravljanje tajniških, kadrovskih in upravnih poslov (delokrog poslovnega sekretarja), poznavanje zakonodaje s področja znanosti, javne uprave in knjižničarstva, pisna in ustna komunikativnost, sposobnost za timsko delo, organizacijske sposobnosti, računalniška znanja (Word, Excel, internet, elektronska pošta, VASCO), -Delovne izkušnje: 2 leti dela pri poslovanju na znanstvenoraziskovalnem področju, -Znanje enega tujega jezika na nižji ravni zahtevnosti, -Trajanje zaposlitve: za določen čas, od 1. 1. 2018 do 31. 12. 2018, -Razpisna dokumentacija na www.inz.si v času JR od 8.12.2017-13.12.2017.

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1116 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 09/12/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Entre 2 y 5 años.

Nivel educativo requerido: Formación técnica avanzada.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: INŠTITUT ZA NOVEJŠO ZGODOVINO.

Dirección: KONGRESNI TRG 1, 1000 LJUBLJANA.

Contacto: GUŠTIN DAMIJAN

Email: infoReemplazar por una arrobainz.si

Teléfono: 01 2003 121.

Ver las 521 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Profesores de universidades y de la enseñanza superior : Profesores de universidades y de la enseñanza superior ofertadas.