Vacantes de Técnicos en asistencia al usuario de tecnología de la información y las comunicaciones en Eslovenia (Osrednjeslovenska)

Samostojni Strokovni Delavec Vii/1 (j017100) - M/ž

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Técnicos de la tecnología de la información y las comunicaciones : Técnicos en operaciones de tecnología de la información y las comunicaciones y asistencia al usuario : Técnicos en asistencia al usuario de tecnología de la información y las comunicaciones.
Tehniki/tehnice in strokovni sodelavci/strokovne sodelavke : Tehniki/tehnice na področju informacijske in komunikacijske tehnologije : Tehniki/tehnice za dejavnosti na področju informacijske in komunikacijske tehnologije ter podporo uporabnikom : Tehniki/tehnice za podporo uporabnikom na področju informacijske in komunikacijske tehnologije.

Descripción de la oferta de trabajo:
TEHNIKI ZA PODPORO UPORABNIKOM NA PODROČJU INFORMACIJSKO-KOMUNIKACIJSKE TEHNOLOGIJE, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40 ur, A) POMOČ UPORABNIKOM PRI UPORABI IT INFRASTRUKTURE FRI. B) VZDRŽEVANJE IN NADZOR STROJNE IN PROGRAMSKE OPREME NA DELOVNIH POSTAJAH. C) POMOČ PRI VZPOSTAVLJANJU, VZDRŽEVANJU IN UPORABI IT OPREME. D) VODENJE EVIDENCE STROJNE IN PROGRAMSKE OPREME. E) SKRB ZA SKUPNE LICENCE PROGRAMSKE OPREME (VOLUME LICENCE). F) REŠEVANJE ENOSTAVNEJŠIH INCIDENTOV. G) OPRAVLJANJE DRUGIH NALOG, KI VSEBINSKO SODIJO V ŠIRŠE STROKOVNO PODROČJE DELOVNEGA MESTA. , - aktivno znanje enega tujega jezika, - znanja za uporabo računalniških programov (Windows, Linux, MAC OS okolja), - osnove računalniških omrežij, - osnove programiranja, - osnove informacijske varnosti - kompetence: odgovornost, zanesljivost, komunikativnost, organizacijske sposobnosti

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1038 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 15/11/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 2 años.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: UNIVERZA V LJUBLJANI, FAKULTETA ZA RAČUNALNIŠTVO IN INFORMATIKO.

Dirección: Večna pot 113 , 1000 LJUBLJANA.

Contacto: RAVNIK MATEJA

Email: kadrovskaReemplazar por una arrobafri.uni-lj.si

Teléfono: 01 47 98 114.

Ver las 209 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Técnicos de la tecnología de la información y las comunicaciones : Técnicos en operaciones de tecnología de la información y las comunicaciones y asistencia al usuario : Técnicos en asistencia al usuario de tecnología de la información y las comunicaciones ofertadas.