Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > bibliotecario/bibliotecaria > Bibliotekar Vii/2 - Polovični Delovni čas - M/ž

BIBLIOTEKAR VII/2 - POLOVIČNI DELOVNI ČAS - M/Ž

Trabajos de bibliotecario/bibliotecaria en Eslovenia (Primorsko-notranjska)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Archivistas, bibliotecarios, curadores y afines › Bibliotecarios, documentalistas y afines › bibliotecario/bibliotecaria.

Traducción de la profesión: Strokovnjaki/strokovnjakinje › Pravni strokovnjaki/pravne strokovnjakinje, strokovnjaki/strokovnjakinje družbenih ved, strokovnjaki/strokovnjakinje na področju kulture › Bibliotekarji/bibliotekarke, arhivarji/arhivarke in konservatorji/konservatorke › Bibliotekarji/bibliotekarke, dokumentalisti/dokumentalistke ipd.

Descripción de la oferta de trabajo:

BIBLIOTEKAR, poskusno delo 5 mesecev, Nedoločen čas , skrajšan delovni čas, 20, ZAPOSLIMO STROKOVNEGA KNJIŽNIČNEGA DELAVCA – BIBLIOTEKARJA (VII/2), ODGOVORNEGA ZA OPRAVLJANJE NAJZAHTEVNEJŠIH STROKOVNIH NALOG, ZA STROKOVNI RAZVOJ KNJIŽNICE TER ZA UGLED KNJIŽNICE V JAVNOSTI.

NJEGOVE NALOGE BODO VKLJUČEVALE DELO Z JAVNOSTJO IN BRALCI, DELO Z NABAVO IN OBDELAVO KNJIŽNIČNEGA GRADIVA, STATISTIČNO POROČANJE, BLAGAJNIŠKO POSLOVANJE, RAZVOJNO IN RAZISKOVALNO DELO TER DRUGA DELA.

DELO BO POTEKALO V PROSTORIH OSREDNJE KNJIŽNICE V POSTOJNI IN NJENIH ENOTAH.

DELO BO POTEKALO DVOIZMENSKO, V NEENAKOMERNO RAZPOREJENEM DELOVNEM ČASU (PO RAZPOREDU TUDI V SOBOTAH). , STOPNJA IZOBRAZBE (VII/2) IBLIOTEKARSKE, DRUŽBOSLOVNE, HUMANISTIČNE ALI DRUGE USTREZNE SMERI.

KANDIDATI/KE MORAJO IMETI STROKOVNI IZPIT BIBLIOTEKARSKE STROKE Z NAZIVOM: BIBLIOTEKAR (OZ.

NAKNADNO OPRAVLJEN STROKOVNI IZPIT V ZAKONSKEM ROKU), ENO LETO DELOVNIH IZKUŠENJ V KNJIŽNIČNI DEJAVNOSTI, POZNAVANJE SISTEMA COBISS IN USTREZNIH RAČUNALNIŠKIH PROGRAMOV, ZNANJE SLOVENSKEGA JEZIKA IN ENEGA TUJEGA JEZIKA, VOZNIŠKI IZPIT B-KATEGORIJE.

PRIJAVO IN DOKAZILA O IZOBRAZBI, IZPOLNJEVANJU POGOJEV O DELOVNIH IZKUŠNJAH, STROKOVNEM IZPITU, VOZNIŠKEM IZPITU TER KRATEK ŽIVLJENJEPIS V EUROPASS OBLIKI NAJ KANDIDATI/KE POŠLJEJO PRIPOROČENO PO POŠTI NA NASLOV: KNJIŽNICA BENA ZUPANČIČA POSTOJNA, TRG PADLIH BORCEV 5, 6230 POSTOJNA, S PRIPISOM: "NE ODPIRAJ - RAZPIS ZA BIBLIOTEKARJA".

ROK ZA PRIJAVO JE DO VKLJUČNO 26.

4.

2024 ,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Primorsko-notranjska.

Ver 77 ofertas de trabajo en "Primorsko-notranjska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: KNJIŽNICA BENA ZUPANČIČA POSTOJNA, TRG PADLIH BORCEV 5 , 6230 POSTOJNA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person:
Contact Phone:

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 16 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:PF84263.

Ver las 13 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Archivistas, bibliotecarios, curadores y afines › Bibliotecarios, documentalistas y afines › bibliotecario/bibliotecaria ofertadas.