Ofertas de empleo de Contables en Savinjska (Eslovenia)

Samostojni Računovodja - M/ž

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en finanzas : Contables.
Strokovnjaki/strokovnjakinje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za poslovanje in upravljanje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za finančno poslovanje : Računovodje/računovodkinje.

Descripción de la oferta de trabajo:
RAČUNOVODJA, poskusno delo 3 mesece, Določen čas, 12 mesecev oz. PRIHODA DELAVKE S PORODNIŠKEGA DOPUSTA, Z MOŽNOSTJO PODALJŠANJA, polni delovni čas, 40 ur, SAMOSTOJNO VODENJE POSLOVNIH KNJIG GOSPODARSKIH DRUŽB, SAMOSTOJNIH OPDJETNIKOV, ZASEBNIKOV, DRUŠTEV, ZAVODOV, urejevalniki besedil - osnovno, delo s preglednicami - osnovno, delo z bazami podatkov - osnovno, programiranje - osnovno, poznavanje računalniških omrežij - osnovno, poznavanje operacijskih sistemov - osnovno, računalniško oblikovanje - osnovno, angleški jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, PRIPOROČLJIVE SO IZKUŠNJE Z DELOM V RAČUNOVODSKEM SERVISU. POZNAVANJE RAČUNOVODSKIH PROGRAMOV, KOT SO: PANTEON, MINIMAX, I CENTER,VASCO, CALCULUS, OPAL. ZAHTEVNA STOPNJA POZNAVANJA INFORMACIJSKIH ORODIJ., dopoldan

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Savinjska.

Ver 362 ofertas de trabajo en "Savinjska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 15/11/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Más de 5 años.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Carnet de conducir: Turismo de 8 plazas; camión de hasta 3,5 toneladas.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: APO VIZIJA, računovodstvo in davčno svetovanje ter druge storitve, d.o.o..

Dirección: PARTIZANSKA CESTA 2 A, 3320 VELENJE.

Contacto: PRAZNIK JANJA

Email: janja.praznikReemplazar por una arrobaapo-vizija.si

Ver las 367 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en finanzas : Contables ofertadas.