Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > vendedor/vendedora > Prodajalec - M/ž

PRODAJALEC - M/Ž. Osrednjeslovenska. Eslovenia

Vacante de vendedor/vendedora en Osrednjeslovenska (Eslovenia)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Asistentes de venta de tiendas y almacenes › vendedor/vendedora.

Traducción de la profesión: Poklici za storitve, prodajalci/prodajalke › Prodajalci/prodajalke › Prodajalci/prodajalke v trgovinah › Prodajalci/prodajalke.

Descripción de la oferta de trabajo:

PRODAJALEC, poskusno delo 2 meseca, Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40, IZDELAVA IN POSREDOVANJE PONUDB BLAGA IN STORITEV, SVETOVANJE STRANKAM, DEMONSTRACIJA IN PRODAJA BLAGA (AKUMULATORJI, SOLARNI PROGRAM ...), SVETOVANJE IN PRODAJA NADOMESTNIH DELOV, KOORDINACIJA MED SERVISOM IN PRODAJO, ODPIRANJE DELOVNIH NALOGOV Z OPISOM POPRAVIL V SKLADU Z ZAHTEVAMI STRANKE, POMOČ PRI REŠEVANJU REKLAMACIJ, MONTAŽA AKUMULATORJEV IN SOLARNIH SISTEMOV, OSTALA DELA PO NAVODILU PODJETJA., Od kandidata pričakujemo: komunikativnost, dobre prodajne sposobnosti, urejenost in veselje za delo s strankami in v timu, zaželene so ročne spretnosti, željo po učenju in nadgrajevanju znanja in veščin.

Zaželena smer: elektrikar, avtoelektrikar, trgovec-prodajalec in podobno.

V podjetju nudimo možnost učenja in priučitve zahtevanih znanj in nalog.

Stimulativno plačilo., dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1219 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: PRO-BAT, trgovina in storitve, d.o.o., IOC Zapolje III 8 , 1370 LOGATEC.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: KRŽIČ TOMAŽ
Contact Phone: 041 714 867
Contact Email: majapro-bat.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 25 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:PE30518.

Ver las 547 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Asistentes de venta de tiendas y almacenes › vendedor/vendedora ofertadas.