Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > Biólogos, botánicos, zoólogos > Samostojni Analitik V Laboratorijski Medicini I- E049008, Oddelek Za Citopatologijo, - M/ž

Contrato en Eslovenia de Biólogos, botánicos, zoólogos

Samostojni Analitik V Laboratorijski Medicini I- E049008, Oddelek Za Citopatologijo, - M/ž

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Profesionales en ciencias biológicas : Biólogos, botánicos, zoólogos y afines.

Strokovnjaki/strokovnjakinje : Strokovnjaki/strokovnjakinje znanstvenih in tehnično-tehnoloških ved : Biologi/biologinje, farmakologi/farmakologinje, agronomi/agronomke ipd : Biologi/biologinje, ekologi/ekologinje ipd

Descripción de la oferta de trabajo:

ANALITIK V LABORATORIJSKI MEDICINI, poskusno delo , Določen čas  oz. nadom.bolniške odsotnosti, polni delovni čas, 40, TESTIRANJE, UVAJANJE IN IZVAJANJE  ZAHTEVNEJŠIH LABORATORIJSKIH PREISKAV, IZBIRA KONTROL ZA IZVAJANJE  LABORATORIJSKIH PREISKAV, ANALIZA REZULTATOV,  ODČITAVANJE IN VREDNOTENJE REZULTATOV LABORATORIJSKIH PREISKAV, TESTIRANJE IN UVAJANJE NOVE OPREME IN APARATOV, NADZOR KAKOVOSTI, IZBOLJŠAVE IN STANDARDIZACIJA  LABORATORIJSKIH METOD, SODELOVANJE PRI ORGANIZACIJI DELA V LABORATORIJU, VODENJE IN NADZOR VODENJA USTREZNE LABORATORIJSKE DOKUMENTACIJE, PRIPRAVA USTREZNIH NAVODIL ZA DELO, PRIPRAVA STATISTIČNIH IN DRUGIH POROČIL, SODELOVANJE PRI UREJANJU ODSTRANJEVANJA POSEBNIH ODPADKOV (INFEKTIVNIH, TOKSIČNIH, ORGANSKIH TOPIL ..) SKLADNO Z ZAKONODAJO, DELO V SKLADU S PREDPISI IN ZAHTEVAMI ZA VARSTVO PRI DELU, SODELOVNJE PRI NABAVI/IZBORU OPREME, POTROŠNEGA MATERIALA IN  KEMIKALIJ, SODELOVANJE PRI VZDRŽEVANJU OPREME IN APARATOV, VZDRŽEVANJE OPREME PO USTREZNIH NAVODILIH, SPREMLJANJE STROKOVNE LITERATURE IN STROKOVNO IZOBRAŽEVANJE, ORGANIZACIJA IZOBRAŽEVANJA IN IZOBRAŽEVANJE LABORATORIJSKEGA OSEBJA, ORGANIZIRANJE IN IZVAJANJE RAZISKOVALNEGA DELA, IZOBRAŽEVANJE/MENTORSTVO PRIPRAVNIKOV, OSTALA DELA PO NALOGU VODJE ODDELKA, ODGOVORNOST ZA STROKOVNO DELO IN ZAKONITOST., IX. stopnja izobrazbe - doktorat naravoslovne smeri, vsaj 1 leto delovnih izkušenj, v kolikor se strinjate, da vas glede razpisa obvestimo po e-pošti podajte še izjavo o strinjanju. ,

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 1 años.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: ONKOLOŠKI INŠTITUT LJUBLJANA, ZALOŠKA CESTA 2, 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: . .
Contact Email: gp.oionko-i.si

Identificador de la vacante:NR12580.

Ver las 82 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Profesionales en ciencias biológicas : Biólogos, botánicos, zoólogos y afines ofertadas.