Ofertas de trabajo en Eslovenia (Osrednjeslovenska) de Tenedores de libros

Samostojen Računovodja Po Sistemu Dvostavnega Knjigovodstva - M/ž

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Profesionales de nivel medio en finanzas y matemáticas : Tenedores de libros.
Tehniki/tehnice in strokovni sodelavci/strokovne sodelavke : Strokovni sodelavci/strokovne sodelavke za poslovanje in upravljanje : Strokovni sodelavci/strokovne sodelavke za finančne, statistične in računovodske, zavarovalniške izračune in prikaze ipd : Knjigovodje/knjigovodkinje.

Descripción de la oferta de trabajo:
KNJIGOVODJE IN STROKOVNI SODELAVCI V RAČUNOVODSTVU, poskusno delo 1 mesec, Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40 ur, UKVARJAMO SE Z UVOZOM, MALOPRODAJO, VELEPRODAJO IN IZVOZOM KAKOVOSTNIH ALKOHOLNIH PIJAČ (VEČINOMA PIVA) IZ EU. , urejevalniki besedil - osnovno, delo s preglednicami - osnovno, delo z bazami podatkov - osnovno, poznavanje operacijskih sistemov - osnovno, angleški jezik razumevanje dobro, govorjenje dobro, pisanje dobro, IŠČEMO MLAJŠO IN ODGOVORNO, NATANČNO, A OBENEM HITRO IN KOMUNIKATIVNO, UREJENO, SAMOSTOJNO IN RESNO OSEBO Z ZNANJEM VODENJA DVOSTAVNEGA KNJIGOVODSTVA ZA MIKRO PODJETJE (8 ZAPOSLENIH), DOBRIM POZNAVANJEM KOMUNIKACIJE PREK ELEKTRONSKE POŠTE IN TELEFONA, UPORABE INTERNETA, OPEN OFFICE-A, DROPBOXA IN OSTALIH POVEZANIH RAČUNALNIŠKIH PROGRAMOV. IZKUŠNJE SO ZAŽELENE, A NEOBVEZNE. PRIJAVE SPREJEMAMO DO 23.11.2017. DELOVNO MESTO SE ODPRE S 1.12.2017. PREIZKUSNA DOBA: 1 MESEC. DELOVNO MESTO SE ODPIRA ZA DOLOČEN ČAS 12-IH MESECEV Z MOŽNOSTJO ZAPOSLITVE ZA NEDOLOČEN ČAS. PRIJAVE SPREJEMAMO SAMO ELEKTRONSKO!

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1038 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 15/11/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Carnet de conducir: Turismo de 8 plazas; camión de hasta 3,5 toneladas.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: AMSTAR, Družba za informacijske storitve in trgovino, d.o.o..

Dirección: Peričeva ulica 23 , 1000 LJUBLJANA.

Contacto: MRZEL ANDREJ

Email: andrejReemplazar por una arrobaamstar.si

Teléfono: -.

Ver las 662 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Profesionales de nivel medio en finanzas y matemáticas : Tenedores de libros ofertadas.