Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Técnicos en ingeniería mecánica > Samostatný/á Strojírenský/á Technolog, Strojírenští Technici Technologové, Normovači

Trabajar en República Checa de Técnicos en ingeniería mecánica

Samostatný/á Strojírenský/á Technolog, Strojírenští Technici Technologové, Normovači

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería : Técnicos en ingeniería mecánica.

Techničtí a odborní pracovníci : Techničtí a odborní pracovníci v oblasti vědy a techniky : Technici ve fyzikálních a příbuzných oborech : Strojírenští technici

Descripción de la oferta de trabajo:

Pracoviště: Dolní hejčínská č.p. 47/25, Olomouc.

Požadavky:

- SŠ, VŠ strojírenského směru, vhodné i pro absolventy SŠ, VŠ strojírenského směru

- práce s PC

- řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

- nástupní mzda od 29. 000,-Kč

- zázemí stabilní české společnosti

- všechny přesčasy proplácíme

- nástup dle dohody

- motivační prémie

- odměnami oceníme vaše zlepšovací návrhy, pracovní výkon

- příspěvek na podnikové stravování

- 5 týdnů dovolené

- máme vlastní hlídané parkoviště pro vaše auto, motocykl, kolo

- další informace Vám rádi sdělíme při osobním jednáním u nás

- 13. plat

- příspěvek na penzijní pojištění nebo životní pojištění 5% z měsíční hrubé mzdy

Prosíme zájemce o místo o zaslání osobního životopisu POUZE na e-mail: uskovicmopos.com

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: Moravské potravinářské strojírny, a.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Irena Chytilová. E-mail: mopos.com" rel="nofollow">uskovicmopos.com.

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: uskovicmopos.com

Identificador de la vacante:20570700761.

Ver las 426 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería : Técnicos en ingeniería mecánica ofertadas.