Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Empleados de contabilidad y cálculo de costos > Samostatný/samostatná účetní, účetní Všeobecní

Samostatný/samostatná účetní, Účetní všeobecní

Oferta de empleo de Empleados de contabilidad y cálculo de costos en Olomoucký kraj (República Checa)

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Empleados contables y encargados del registro de materiales : Auxiliares contables y financieros : Empleados de contabilidad y cálculo de costos.

Úředníci : Úředníci pro zpracování číselných údajů a v logistice : Úředníci pro zpracování číselných údajů : Úředníci v oblasti účetnictví

Descripción de la oferta de trabajo:

Pracoviště: Olomoucká č.p. 1001, Velká Bystřice. Nástup možný ihned.

První kontakt je možný POUZE emailem.

Náplň práce:

- evidence a účtování přijatých a vydaných faktur

- evidence a účtování interních operací

- sestavování daňových přiznání k DPH a KH

- spolupráce s auditorem a daňovým poradcem

- příprava potřebných auditů

Požadujeme:

- pečlivost a spolehlivost

- znalost RJ a AJ výhodou

Pracovní doba:

- 7:00 - 15:30 hod., dle dohody lze i upravit

Nabízíme:

- pracovní pozici s možností profesního i finančního růstu

- zaškolení na dané pozici

- zázemí stabilní společnosti, příjemný pracovní kolektiv

- bezplatnou výuku cizích jazyků přímo na firmě

Región: Olomoucký kraj.

Ver 141 ofertas de trabajo en "Olomoucký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 30000 (CZK mensual).

Empleador: EGT Express CZ s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Irena Křížková. E-mail: egtexpress.com" rel="nofollow">i.krizkovaegtexpress.com.

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: i.krizkovaegtexpress.com

Identificador de la vacante:17279940744.

Ver las 483 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Empleados contables y encargados del registro de materiales : Auxiliares contables y financieros : Empleados de contabilidad y cálculo de costos ofertadas.