Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Cocineros > Samostatný Kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

SAMOSTATNÝ KUCHAŘ/KA, Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Ofertas en República Checa (Jihočeský kraj) de Cocineros

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Cocineros : Cocineros.

Pracovníci ve službách a prodeji : Pracovníci v oblasti osobních služeb : Kuchaři (kromě šéfkuchařů) : Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Descripción de la oferta de trabajo:

Požadujeme: vyučení v oboru, praxi v oboru, spolehlivost, samostatnost, kreativita, estetické cítění, obratnost, zdravotní průkaz

Náplň práce: komunikace s číšníkem a přijímání objednávek, uskladňování a kontrola zboží, sestavování jídelního lístku, příprava a úprava produktů, aranžování bufetů a banketů, dohled nad dodržováním bezpečnostních a hygienických předpisů, úkolování pomocných sil v kuchyni a pomocných kuchařů

Nabízíme: ohodnocení a benefity odpovídající dané pozici, bude předmětem osobního jednání s vhodnými kandidáty, nástupní plat: od 20 000,- Kč + benefity

Nástup: ihned nebo dohodou

Zaměstnanecké benerfity: stravování, prémie

Uchazeči se mohou hlásit telefonicky, e-mailem nebo osobně v restauraci.

Región: Jihočeský kraj.

Ver 218 ofertas de trabajo en "Jihočeský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 20000 (CZK mensual).

Empleador: HOPAMI s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Síbrt Jan, Schuster Miloš. Tel.: +420 603 513 456,603 324 076. E-mail: email.cz" rel="nofollow">sibrtemail.cz, tiscali.cz" rel="nofollow">schuster.milostiscali.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 603 513 456,603 324 076
  • Correo electrónico: sibrtemail.cz, schuster.milostiscali.cz

Identificador de la vacante:16837580780.

Ver las 2,178 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Cocineros : Cocineros ofertadas.