Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Ingenieros mecánicos > Samostatný/ná Konstruktér/ka Strojů A Zařízení, Strojní Inženýři

Contrato en República Checa (Moravskoslezský kraj) de Ingenieros mecánicos

Samostatný/ná Konstruktér/ka Strojů A Zařízení, Strojní Inženýři

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) : Ingenieros mecánicos.

Specialisté : Specialisté v oblasti vědy a techniky : Specialisté ve výrobě, stavebnictví a příbuzných oborech (kromě elektrotechniky) : Strojní inženýři

Descripción de la oferta de trabajo:

Místo výkonu práce: Moravskoslezský kraj

Kontakt: telefonicky 6:30-14:00 hod., emailem, osobně po tel. domluvě.

Požadujeme:

- VŠ dopravní nebo ÚSO dopravní - není však podmínkou.

- Znalosti v oboru konstrukce kolejových vozidel nebo konstrukce strojů.

- Znalost práce s grafickým programem AutoCAD a Inventor.

- Výhodou praxe při konstrukci přípravků, dopravních a manipulačních zařízení.

- Pracovník/ce by měl být loajální, komunikativní.

- Znalost NJ/AJ vítána - není však podmínkou.

Región: Moravskoslezský kraj.

Ver 258 ofertas de trabajo en "Moravskoslezský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 20000 mínimo y 30000 máximo (CZK mensual).

Empleador: Ostravské opravny a strojírny, s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Ing. Stanislav Návrat. Tel.: +420 596 172 231,596 172 332 6:30-14:00. E-mail: oossro.cz" rel="nofollow">konstrukceoossro.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 596 172 231,596 172 332 6:30-14:00
  • Correo electrónico: konstrukceoossro.cz

Identificador de la vacante:11449200710.

Ver las 396 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) : Ingenieros mecánicos ofertadas.