Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > Empleados de contabilidad y cálculo de costos > Samostatný/á účetní, účetní Všeobecní

Samostatný/á účetní, Účetní všeobecní. Královéhradecký kraj

Trabajo de Empleados de contabilidad y cálculo de costos en Královéhradecký kraj (República Checa)

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Empleados contables y encargados del registro de materiales : Auxiliares contables y financieros : Empleados de contabilidad y cálculo de costos.

Úředníci : Úředníci pro zpracování číselných údajů a v logistice : Úředníci pro zpracování číselných údajů : Úředníci v oblasti účetnictví

Descripción de la oferta de trabajo:

Kontakt zasláním strukturovaného životopisu na e-mail postmastermooresrowland.cz.

Požadujeme

- spolehlivost a ochotu učit se novým postupům

- zájem o obor, vlastní iniciativu a chuť pracovat na sobě, schopnost týmové spolupráce

- praktickou znalost práce MS Office, zejména s MS Excel

- aktivní znalost anglického, německého nebo ruského jazyka výhodou

- komunikační schopnosti

Náplň práce:

- vedení účetnictví, zpracování DPH přiznání

- sestavení účetních závěrek

- komunikace s klienty,  péče o vlastní přidělené portfolio klientů

Nabízíme:

- podporu ze strany účetních metodiků, auditorů a daňových poradců

- možnost profesního rozvoje, inspirativní a odborně zajímavou práci

- podporu dalšího vzdělávání a kariérního růstu atd.

- pružnou pracovní dobu

Vhodné i pro absolventy.

Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Región: Královéhradecký kraj.

Ver 137 ofertas de trabajo en "Královéhradecký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 28000 mínimo y 32000 máximo (CZK mensual).

Empleador: VERITAX a.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Olga Pekárková, člen představenstva. E-mail: mooresrowland.cz" rel="nofollow">postmastermooresrowland.cz.

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: postmastermooresrowland.cz

Identificador de la vacante:16044430792.

Ver las 461 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Empleados contables y encargados del registro de materiales : Auxiliares contables y financieros : Empleados de contabilidad y cálculo de costos ofertadas.